Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit tegyek ha a gép nem...

Mit tegyek ha a gép nem ismeri fel a ramot?

Figyelt kérdés
most fejlesztettem újra a gépet és a windows 7 csak 3,2Gb-ramot ismer fel a 8GB-ből ha megoldja a 64-bites rendszer valaki adjon egy linket előre is köszönöm!
2013. jan. 3. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel a 32 bites csak 4 gigát lát, amibe a VGA is beleszámít, így nyilvánvaló volt, hogy nem ismeri fel. Linket nem adok vegyed meg.
2013. jan. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Itt egy link: [link]
2013. jan. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Miért kéne megvennie..? úgy bírom az ilyet...kérjél el egy haverodtól vagy ismerősödtől egy 64bites windows7-et,ha van rá lehetőséged..az már látni fogja a 8GB memóriát.
2013. jan. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Igaza van Xtreme-nek. Ha valaki olyan lusta, hogy fél perc Google árt neki, akkor vegye meg!
2013. jan. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy miért kéne megvennie te gyökér?

Azért, mert a Windows nem egy ingyenes operációs rendszer.

Ha sóher, találhat a neten ezer ingyeneset, 64 bitesből is.

2013. jan. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Talán mert nem mindenkinek van annyi pénze,hogy Windowsra költse a pénzét talán azért,de hogy jössz te azzal,hogy ilyen jelzőkkel illess?..személy szerint énis megvettem mielőtt belekötnél,de amúgy igen,ha a kedves kérdező annyira lusta,hogy rákeressen a Google-n akkor így járt.
2013. jan. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Természetesen azért írtam, hogy keressen csak rá, nem fog fájni neki (nagyon).
2013. jan. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Talán mert nem mindenkinek van annyi pénze,hogy Windowsra költse a pénzét"

Mint írtam van ezer ingyenes oprendszer, nem kötelező a fizetőset ellopni. Ezzel a mentalitással a hajléktalanok se ingyen ételosztásra menjenek be, hanem üljenek be egy marhasteakre a Gundelbe, mert nincs pénzük megvenni.

Harmadrészt meg szar, kamu duma.

Érdekes módon 200 ezres gamer pc-re minden vérpistikének van pénze, legális Windowsra egyiknek se...

2013. jan. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!