Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi alapján tudom megállapítani...

Mi alapján tudom megállapítani, hogy melyik processzor a jobb?

Figyelt kérdés

Az alaplapom processzortámogatása:

"AM2+/AM2 foglalatba illeszkedő processzorok támogatása: AMD Phenom™ FX / AMD Phenom™ X4 / AMD Phenom™ X3 / AMD Athlon™ X2 / AMD Athlon™ / AMD Sempron™X2 / AMD Sempron™"



2013. jan. 3. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Ahogy elnézem, pont sorban van, előlről a legjobb.
2013. jan. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és a foglalaton kívül még mire kell figyelnem?
2013. jan. 3. 17:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Magok száma, órajel, ár, fogyasztás(ha számít) és rengeteg tesztet kell nézni.
2013. jan. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bár manapság egyre nehezebb magokról beszélni, pl fx processzorok...
2013. jan. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
TDP-re. Szóval ha egy alaplap maximum 95W-os procit támogat, ne tégy bele 125W-osat.
2013. jan. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ilyen alaplapom van:GA-M61PME-S2P

A gigabyte oldalán csak a AM2-es foglalat szerepel mint paraméter. Egyébként azt is mondták már, hogy elavult az alaplapom, és csak drágán lehet hozzá procit venni. Max használtan. Ez igaz lehet?

2013. jan. 3. 17:32
 7/8 A kérdező kommentje:
egyébként a dobozán csak amd phenom x4 és amd athlon x2-es támogatást ír. Én úgy tudom, hogy az amd athlont már nem is gyártják. Vagy igen?
2013. jan. 3. 17:37
 8/8 anonim ***** válasza:

Éjjel 3 óra fele kell kimenned egy dombra ahol az éji-csillag egybenállás megfelelő (tudni fogod mikor felel meg) és akkor a nap árnyéka beleégeti a következő szavak valamelyikét: good (jó) vagy bad (rossz)


Én is így vettem meg az Athlon X2 3800+ processzoromat! A sok hülye rá akart beszélni az ilyen I3 szerű szarságokra. Még jó hogy nem hagytam magam!!!

2013. jan. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!