Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » (Video) A VGA a hibás? Miért...

(Video) A VGA a hibás? Miért vibrál a monitor minden játéknál és a Skyrimban mi ez a grafikai bug?

Figyelt kérdés

A mai nap raktam be az új HD7850 2GB OC-s VGA-mat, ami egy HD6670 1GB ddr3-t váltott le. 3 játékot teszteltem le, (NFS: Pro Street, Assassin's Creed 3, Skyrim) mind háromnál vibrált egy kicsit a kép szürkésen, ez néha alig észrevehető, de nagyon zavar. Assassin's Creed 3-nál egyszer csak leállt a monitor, ezt 2x csinálta eddig, többet nem is próbálkozom. Skyrimnál a legfurcsább, erről videóm is van: http://www.youtube.com/watch?v=9SKjvknyAoU


A régebbi HD6670-al is maxon játszottam, csak az élsimítás meg az árnyék volt levéve és minden jól működött. Én a VGA-ra gyanakszom..


Monitorom típusa: LG e2251s bn

[link]


VGA: Sapphire HD7850 2GB OC

[link]


Átalakítóval csatlakoztatom a monitort a VGA-hoz ( DVI to D-SUB )



2013. jan. 3. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálam is szórakozik pont ugyanilyen kártya. Nekem az segít ha a videokártya ventijét legalább 70-80 vagy akár 100%-ra rakom nagyobb gépigényű játékoknál ugyanis nagyon melegszik... De sok fórumot olvasgattam és vannak páran ilyen problémával.Ha ezt tudom biztos nem veszem meg ezt a kártyát majdnem 50ért.
2013. jan. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hi. Olvasgattam fórumokon, és legtöbb esetben mint kiderült a DVI > VGA átalakító okozta a problémát. Ami szívás mert a tetves monitoromon csak VGA bemenet van. Van egy kis TV-m ami tud HDMI jelet is fogadni. Lehet megpróbálom még azzal Megpróbálkozok még más kábelekkel is.


Ha nem sikerül megoldani, írok a boltba ahol vettem, hogy próbálják ki.


Azóta sikerült valamit csinálni vele?

2013. febr. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!