Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Call of Duty Black OPS 2...

A Call of Duty Black OPS 2 EAR FORCE TANGO headset működik pc-n?

Figyelt kérdés

A kérdés azért merült fel bennem mivel több oldalon is nézegettem ezt a fejest és a hivatalos oldalon az van közölve hogy Xbox-hoz és PS3-hoz használható, de találtam pár információt is ami azt állítja hogy pc-n is működik

"A Call of Duty: Black Ops II Ear Force Tango Limited Edition Headset egy 5.1-es hangszórókkal ellátott wifis és bluetoothos fejhallgató, mely Xbox 360-nal, PS3-mal és PC-vel egyaránt használható. "

Szóval nem tudom eldönteni a dolgot... akinek van vagy csak épp konyít hozzá azoknak a segítségét kérném.

Hogyha pedig nem jó pc-re akkor van valami olyan szerkezet amivel kompatibilissá tudom tenni?



#headset #Call of Duty: Black Ops 2 #tango headset #EAR FORCE TANGO
2013. jan. 1. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:

A csatlakoztathatóság az egyetlen kérdés.

Ha wifin és bluetooth-on képes csatlakozni, akkor nyilvánvalóan az dönti el a kérdést, hogy az adott PC képes-e ezen a két módon kommunikálni.


Az én gépem például nem képes. A lányom laptopja viszont igen.

2013. jan. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem vagyok valami nagy gép mágus

Egy Msi Gx660r laptopom van

ez gondolom azért már tud nem? mert nem egy kőkori darab

2013. jan. 24. 18:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, a gépedben 2.0 Bluetooth és n-es wifi van.


Szóval nem csak hogy a fejhallgatót tudod vele használni, de akár még vezeték nélkül is csatlakozhatsz az internetre.

És a telefonodra is könnyedén tölthetsz át zenéket.

2013. jan. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen :DDD ezt tudtad :DD köszi a segítséget :P
2013. jan. 24. 22:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!