Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop összekötés LCD Tv-vel....

Laptop összekötés LCD Tv-vel. A hangot hogyan vihetem át?

Figyelt kérdés

A kép tökéletes, hang viszont csak a gépen van. Milyen kábel kellene hozzá?

Előre is köszi



2012. dec. 30. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
hali HDMI kábel mindent átvisz ha van a laposon HDMI dugó és a tv-n is akkor csak venned kell egyet majd összedugni és vinni fogja azt most hirtelen nemtudom lehet h alapból vinni fogja e vagy bekell állítani de viszi az biztos...
2012. dec. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen kábelen megy a kép. HDMI kábellel átmegy mindkettő :)
2012. dec. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A HDMI átviszi a hangot is. Gondolom az nincs a gépeden, különben nem tetted volna fel a kérdést. A PC/notebook fülhalgató kimenetét kell összekötni a TV hang bemenetével. Itt jön a kérdés, hogy milyen a TV hangbemenete. Általában RCA bemenet szokott lenni a TV-ken. Szóval kell 1 jack - RCA átalakító, és egy RCA kábel. A neten meg tudod nézni, hogy néznek ki a csatik, vagy egy szaküzletben biztos tudnak segíteni.
2012. dec. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Elvileg hdmi kávellel kötöttem össze, a laptopon átállítottam alapértelmezettnek a tv-t. Így a kép összejött, a hang nem. (és nem találtam meg, hogy a vezérlőpulton esetleg a hangot hol lehetne átállítani) Ezt rontottam el???
2012. dec. 30. 12:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy régebbi játék hangja nem megy át, egy új játéké pedig átmegy. Ebből arra következtetek, hogy az épen futó program is befolyásolja a dolgot.
2012. dec. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!