Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a baja a nyomtatómnak?

Mi a baja a nyomtatómnak?

Figyelt kérdés

Szkennelni akartam volna, és ezt írta ki:


Nem lehet letapogatni, mert az eredeti nincs megfelelően behelyezve.

Code:5,205,154


Berakok egy kb. 15x20 cm-es lapot azt üveglap KÖZEPÉRE, de már a sarkába is próbáltam akkor is ugyan az van, és kiírja hogy "nincs megfelelően behelyezve". -.-

Hogy a faszba nem lehet azt megfelelően behelyezni, mikor semmi dudor, semmi törés nincs a lapon? Egyenesebb már nem is lehetne :D


Canon MG5250 típusú nyomtatóm van.



2012. dec. 29. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem fogyott ki valamelyik patron? Tudsz nyomtatni rendesen?

Több helyen olvastam, hogy multifunckiósoknál nem enged scannelni sem, ha valamelyik patron nem okés.

2012. dec. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudok nyomtatni rendesen. Beraktam egy másik papírt azt simán leszkenneli, akkor lehet a papírral van a baj.
2012. dec. 29. 13:40
 3/4 anonim válasza:
100%
Azért nem tudod beolvasni, mert a nyomtató holografikus jeleket (vagy egyebet) érzékel rajta, emiatt azt "hiszi", hogy pénzjegyet akarsz beolvasni és megtagadja ezzel a nagyon informatív hibaüzenettel :)
2013. aug. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azóta már a nyomtató se jó, szóval halott a téma :D

Pedig nem pénz volt bent, hanem egy fotó.

2013. aug. 30. 14:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!