Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
2*kingston kth-d530 512MB-os RAMOT kicseréltem 1 VERITECH DDR 1 GB-os RAMra, e amikor bekapcsoltam a gépemet, nem hozott be semmit, csak fekete képernyőt, és folyamatosan újraindult ( a hangjából ítélve). amikor visszaraktam a két előzőt, ugyanez....

2012. dec. 28. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Jól bele raktad? A biztonsági pöcökbe bele pattant?

Ha húztál ki mást is ellenőrizd le, hogy jól benne van e, meg stb. Nálam is volt, hogy emiatt megzavarodott a gép és hasonlókat csinál. Olyan is van, hogy a két RAM üti egymást.

2012. dec. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen.... Már miden lehetőséget átnéztem ... Próbáltam már 2 ramot külön külön, aztán az 1GBt a 512-vel, meg a két 512-est vissza aztán a kettő közül az A-t is külön, a B t is külön.... Nem tudom :/ Az is baj, hogy használtan kaptam a gépet, és még az alaplap kezelésije sincs meg.
2012. dec. 28. 19:15
 3/3 gábor69 ***** válasza:
BIOS resetet csináltál ? Ha igen és azt sem oldotta meg , ne olvasd tovább. Ha nem : áramtalanitsd a gépet teljesen , vedd ki az alaplapról az elemet , tedd át a cmos jumpert legalább 10 másodpercre a másik állásba. Ujraindítás után elvileg bejön a BIOS , F2-vel kéri a beállításokat . : idő , dátum .. floppy meghajtót kikapcsolni ..stb. Ha valami nem oké , írj priviben és küldd el az alaplap tipusát.
2012. dec. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!