Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Playstation 3 vagy PC?

Playstation 3 vagy PC?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy mit érdemes venni. Playstation 3-at, vagy Pc-t. A PC-t csak játékra használnám.

2012. dec. 28. 11:40
 1/10 anonim ***** válasza:

egy jó PC jobb mint egy PS3!

Csak az anyagiaktól függ.

2012. dec. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
130e körül tudnék gépre költeni, de a PS3 sokkal olcsóbb, max 80e. Megéri ezt a pluszt a PC?
2012. dec. 28. 11:44
 3/10 anonim ***** válasza:

Attól függ hogyan akarod használni.

Csak magában egy ps3 nem jó,de ha van mellette egy pc,amivel tudsz netezni,dolgozni,akkor mellé egy ps3 jó játékra.

2012. dec. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Attól függ mire kell neked? Szerintem egy PC mindenképp szükséges a mai világban.
2012. dec. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Van egy laptopom, ami tökéletes mindenre, kivéve játékra. Ezért gondoltam összerakok egy PC-t amin játszanék. De lehet, hogy egyszerűbb és olcsóbb is lenne egy konzol.

Mit ajánlotok, PS3 vagy Xbox 360?

Melyiket olcsóbb/egyszerűbb átalakítani, hogy vigye a másolt játékokat is?

2012. dec. 28. 16:00
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
xbox
2012. dec. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ja hogy van laptop. akkor oke. en is ellennek laptoppal meg ps3mal azon kivul hogy nekem soha nem volt ps-em, sem xboxom:( viszont szerintem csak hiányozna a PC
2012. dec. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
lehet hogy késon irok de nekem hihetsz van egy xboxom és kb. 2 hét mulva lesz számítógépem 3 okból 1. szebb a játékok grafikája 2. nincs sok pénzem játékokra gépre meg le tudom tolteni torrentrol ami chippeltetést illeti ha megcsináltatod lebannolnak xbox live ról [magyarul nem tudsz multizni] 3. el tudok készíteni számítógépen a gameplayeket videóteszteket és ez nekem fontos én a gépet választanám
2013. jan. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
ja és ha konzolt akarsz mindenáron akkor xboxot vegyél mert ott szebb a játékok grafikája meg jobb az xbox live mint az a vacak ami a playstationon van
2013. jan. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
az xbox szar a ps3 sokkal jobb ps3 at vegyél
2013. jan. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!