Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen egeret ajánlotok egy...

Milyen egeret ajánlotok egy gamernek?

Figyelt kérdés
A pénz nem gond a lehető legjobb egeret mondjátok!!!!
2009. aug. 24. 19:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Pontos nevet nemtudok, de pár tanács:


- USB-s vezetékes, mivel a vezetéknélkülieknél előfordulhat késlekedés.


- Minél nagyobb felbontású legyen a lézer (DPI).


- A válaszideje minél kevesebb legyen!


- Figyelj oda az ergonomiára is, szemezd ki, melyik neked a legkényelmesebb.

2009. aug. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Játékos honlapokon nézelődjél, azokon vannak tesztek is.

www.gamestar.hu wwww.gamekapocs.hu

2009. aug. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem WoWhoz a sokgombos tetszett, de tökéletesnek a mezei lézerest tartom. 500-1500 forint, bírja két éve (pedig egérrel megyek, jobban kézreesik, mint a klavi).
2009. aug. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem csakis Logitech MX 518 johet szoba... Teny, hogy nem a legujabb egeruk, de ennel jobb gamer egerrel meg nem talalkoztam
2009. aug. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is gamer vagyok, FPSeket, valamit WoWot játszok leggyakrabban, és amióta megvettem a Razer Lachesis egeremet Razer Goliathus control szövet alátéttel, többet más gyártó egerét nem fogom megvenni. :)

Soha sem téved, halálpontos, kényelmes, és már a fogásán is érződik, h nem fröccsöntött kínai műanyag...

Ha a pénz nem akadály, vedd meg a legdrágább Razer Mambát, 5400 DPI, vezetékkel és vezeték nélkül is használható, és valami igazán durva alu alátétet a Razertől (pl Destructor), annál durvább cuccot úgysem fogsz találni. :)

2009. aug. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én a Logitech G9-et ajánlom ... Igaz drága de 3200dpi, állítható a DPI, 2 féle markolat van hozzá egy extra nagy (az a legkényelmesebb) meg egy precíziós, pót teflon talpak nincsenek hozzá de ha normális felületen használod akkor sokáig bírja :D

csak 13.000 ft újonnan :| De szerintem megéri én is iylet használok

2009. aug. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Lehet kapni kifejezetten Wowos egeret amugy, 20ezer kornyeken van, tobb gombbal es beallitassal, mint amit valaha fogsz hasznalni :D


Nekem kicsit konszolidaltabb egerem van, Trust MI-2950R, 8 gombos, kenyelmes, konnyu, gyors, jol birja a gyurodest (parszor mar leejtettem, egy komolyabb eses utan ugy tunt, megadja magat, de aztan feleledt, es olyan, mint uj koraban)

2009. aug. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

3-4 éve játszok verrsenyszerűen fps játékkal, el is értem egy s mást. sok egeret próbáltam ezalatt. sorolnám:

- tescoban kaphatóak 1000-5000 totál alkalmatlanok

- A4tecch 750F vagy valami ilyesmi: eleinte jó volt a teszkóshoz képes, később beszart a szenzor(fél év alatt) a markolata gagyi kínai, lekopott a festék mint állat

- Razer diamondback : pontos megbízható egér, 2 évesen jutottam hozzá egyhez, a görgő már tropára ment sajna, a bal egérgoms is nehezebben nyomódott, el volt használva már

- Razer diamondback 3G : vadonat újan vettem, jó kis egér volt, de kinézetben volt csak más az elődjénél meg 200 dpivel. Fogásra tökéletes. Ajánlott.

- Razer Deathadder : haverom egere, fél-1 éves a cucc és a görgőt nem lehet kb lenyomni, fogásrakényelmes(csak jobbkezes)

- Roccat KONE : jelenleg ezt használom, olyan fél éve kb, vicces hogy színeket tudsz rajta változtatni de ezen és a fogásán kívül semmi pozitívat nem tudok mondani. a szenzor pontatlan, ki-ki akadozik egy nagyobb rántásnál, a görgő 4Ds nagyon beharangozott, de katasztrófálisan rossz minden irányba görgetésnél + lenyomásnál. kevés gombja van, az egyik még használhatatlan is.. MEGBÁNTAM. 18ezerért egy razer lachesist is vehettem volna... 4000dpi ehelyett a 3200 helyett


Végeredményben : razer egerek még a legjobbak, ez tényleg minőség és érzed hogy profi munka, de ez is csak x időre van tervezve hogy aztán bekakáljon és megvedd az újat. a logitech egerekről csak az mx 518at tudnám felhozni, ami egy tartós egér. gondolom az utódjai is.^^ Ha jó egeret akarsz de tudod h később úgyis lecserélnéd, RAZERT vegyél, ha hosszútávra tervezel, LOGITECH. mindkettőt 18 ezer forint felett.


remélem segíthettem

üdv, csikN

2009. aug. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi :D szeretnék valamit kérdezni Mi a tapasztalatotok egy Razer Deathadder Egérről!
2009. aug. 28. 08:38
 10/12 A kérdező kommentje:
(mondjátok el!)
2009. aug. 28. 08:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!