Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a konfigról? Mindennapi használatra kéne! Többi lent.

Figyelt kérdés

[link]

na szóval ez lenne az!

A videókari, proci, ram és a táp jó szerintem. A ház egy kicsit gyengébb minőségű, de nekem tényleg csak arra kell hogy legyen valamibe. A mostani gépem már megvan vagy 10 éve de csak kétszer lett mozgatva. (amikor festés volt)

A másik az alaplap. Szerintetek ilyen konfighoz nem kevés ? Vennék én jobbat csak nincs rá keret. ez a max összeg.


Ti ebben a kategóriában, mit raknátok össze ? Vagy jó ez ?

Mindennapi használat, játék (COD,BF,GTA4 és 5 stb..)


Nagyon köszönöm a válaszokat.


2012. dec. 25. 01:49
 1/5 Komplikato ***** válasza:

Hát ez egy viszonylag erős játék konfig, nem sima mindennapi használatra való. :D

De jó.


Viszont hadd kukacoskodjam:

"A ház egy kicsit gyengébb minőségű, de nekem tényleg csak arra kell hogy legyen valamibe."

Ez az állapot addig tart, amíg ki nem derül, hogy nem fér bele normális CPU hűtő, vagy nem fér bele egy VGA amit be akarsz tenni, vagy annyira keskeny és zárt, hogy a világ összes ventilátora se szellőzteti rendesen. Nekem sült már meg rossz szellőzésű házban márkás tápom.


Az alaplap meg elég régi chipsettel van, ugyan onnan egy kb. 2500-al drágább AMD970-es chipsetes, akár gyártón belül szvsz jobb lenne. Bár gondolom ki van centizve a gép ára?

2012. dec. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
én akkor már 8120 vagy 8150, esetleg 8350 et tennék proci helyére
2012. dec. 25. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen eléggé ki van centizve. de ha tudsz jobbat szívesen várom! :)
2012. dec. 25. 11:35
 4/5 A kérdező kommentje:

nah és erről vélemények :

[link]

2012. dec. 25. 11:50
 5/5 anonim válasza:
én maradnék a 8 gb ramnál
2012. dec. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!