Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van alacsony fps em far...

Miért van alacsony fps em far cry 3 om játék alatt?

Figyelt kérdés
összes beállítás ultra( 8x aa) a vga-m hd 7970 és csak 25-29 fps között fut a játék,míg teszteken 50-60 fps-t ír,a gép ma lett összerakva,a procim fx 8320 as,ötletek?

2012. dec. 24. 20:20
1 2
 11/11 Wolf8911 válasza:

Istenem mennyi hasznos válasz van itt, nem is tudom mi lenne velem ilyen segítőkész és megértő válaszadók nélkül. Csupa hasznos válasz, semmi beszólogatás meg hasonló, tudom hogy a világ jó irányba halad a segítségetekekkel.


Egyébként nekem valamivel gyengébb konfigom van (AMD FX6100, 16 GB RAM, nVidia Geforce GTX960-as kártya 2 GB, alaplap ASRock 990FX Extreme 3, és egy 700 W-os Chieftech táp) Ezen elvileg futnia kéne min. 60 FPS-sel a monitorom felbontásán (1920 x 1080, és ugye ez 60 Hz-es monitor), és lekorlátozza 30 körülire és így nagyon élvezhetetlen tök mindegy milyen beállításokat adok meg neki. És az a röhejes, hogy ennél komolyabb és újabb, nagyobb gépigényű játékok sokkal magasabb FPS-sel elfutnak. Most vagy valami limiter van a játékban vagy csak rosszul lett optimalizálva.

2017. jún. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!