Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudok másik winchestert...

Hogy tudok másik winchestert a gépbe tenni?

Figyelt kérdés
Mikor megvettem az én vinyómat, csak simán rákötöttem, észlelete, rádobtam a rendszert és ment, viszont van egy másik gép, ami már eléggé régi, és nem akar semmilyen más vinyót kezelni csak ami benne van, hiába kötöm rá, a jump is jól van rajta, elsődlegesnek van beállítva(master) és mégsem csinál semmit mikor indítom a gépet, még tán rendszer is van a vinyón szóval indulnia kéne, van valami ötletetek mi lehet a gond?
2012. dec. 24. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
új az a winyó amit rá akarsz kötni a gépre?
2012. dec. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, de újabb mint a gép bármely porcikája.
2012. dec. 24. 12:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Kicsit részletezd a gép és a winyó tulajdonságait, akkor többet tudunk segíteni...
2012. dec. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A gép tulajdonságait nem tudom részletezni mert nem az enyém/nincs nálam, azt tudom hogy a WinXP gyönyörűen fut rajta.

Vinyóból többet is próbáltam, régebbit meg ezt az enyémet amiről szó van ez egy Maxtor 120gb-os IDE csatlakozós cucc.

Egyszerűen nem értem miért nem megy, mit kéne állítani, pedig IDE csatlakozós ugyan úgy az alaplap is, valamiért nem akar működni, és másik régebbi kisebb tárhelyű vinyó sem.

2012. dec. 24. 12:54
 5/5 A kérdező kommentje:
Épp most néztem meg itthoni gépen, a vinyó üzemel szépen, kihúztam a SATA vinyóm meg a dvd meghajtóm kábelét és arra kötöttem és megy szépen, szóval a vinyó biztos jó.
2012. dec. 24. 13:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!