Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi romlott el? (Kérdés rövid)

Mi romlott el? (Kérdés rövid)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrég vettem egy konfigot, és nem működik normálisan. Az első észrevételem, hogy képtelen újraindulni. Nem megy windowsból, de a reset gombbal sem. A másik, hogy játék közben csinál olyat, hogy kikapcsol, se kép, se hang, de a gép még mindig megy, proci/gpu hűtő pörög, minden működik, nem volt forró egyik alkatrész sem. Semmi sem melegedett túl, minden 50 fok alatt volt. A másik, hogy nem volt képes szabályozni a procihűtőt, ezt időközben megjavítottam.


Mi lehet a gond?

EZEN KÍVÜL MINDENKIT FIGYELMEZTETNI SZERETNÉK HOGY SOHA NE VEGYEN GÉPET IPONNÁL, MERT EZ LESZ AZ EREDMÉNYE!!!!!

Pedig állítólag letesztelték, amiért még pluszba fizettem is...


Konfig:

AMD Phenom II X4 965 3.4GHz

Ati Radeon HD78950 1GB GDDR5

8GB DDR3 RAM

AsRock N68C-GS FX

FSP hexa 550W


2012. dec. 24. 10:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

" EZEN KÍVÜL MINDENKIT FIGYELMEZTETNI SZERETNÉK HOGY SOHA NE VEGYEN GÉPET IPONNÁL, MERT ...."


ez a jó hírnév megsértése,és ha beperelnek ezért a mondatodért,akkor ma Magyarországon,bármelyik bíróságon meg is nyerik a pert ellened,aminek lehet olyan következménye,hogy fizess nekik pl 100 000 ft kártérítést,

2012. dec. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 BM-Striker ***** válasza:
Vidd be garanciáztatni, ha még van rá garancia.
2012. dec. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Lap nem támogatja a CPU-t.
2012. dec. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"A másik, hogy nem volt képes szabályozni a procihűtőt, ezt időközben megjavítottam. "


Nem kapcsoltál ki valamit,amit nem kellett volna?

550es HEXA nincs,csak Raider.


Amúgy meg nem az ipont kellene fikázni, lehet a te beállításaid cseszték el az egész rendszert.

2012. dec. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#3 +1

És többi válaszra is +1

neked kérdezö meg egy -1 minimum... :D

.

Amugy mi az a HD 78950?

2012. dec. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Becsúszott egy 9-es, HD7850 a kártya. Nem csesztem el semmit, mostmár normálisan állítgatja a procihűtőt. Az nem lehet bajos. Már 4 gépet vettem iponnál, mindegyiket 3x kellett visszavinnem, szerintem érthető a felháborodásom.

A táp, megnéztem, tényleg 500 watt

2012. dec. 24. 12:16
 7/13 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Alaplapot meg ha megnézed látod hogy ténleg nem támogatja procit

.

nemtudhatjuk milyen hiányoságai voltak elözö gépednek is

vagy lehet hogy te vagy a halszerencsés aki elözöekkel gyári hibásakat fogott ki, ez van...

szia

2012. dec. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
El tudnátok mondani, hogy akkor milyen procit tegyek bele?
2012. dec. 24. 12:51
 9/13 anonim ***** válasza:
FX 6100 vagy 6300
2012. dec. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon király... Állítólag letesztelték a komplet gépet, de ez nem tűnt föl nekik, hogy nem kompatibilis...
2012. dec. 24. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!