Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 2.66 Ghz-s procit lecserélhete...

2.66 Ghz-s procit lecserélhetem 3. 06-sra?

Figyelt kérdés
Az alaplapom elfogja bírni, ASUS P4PE2-X alaplapom van, eléggé rosszalkodik már a procim mert folyton lefagy meg csikozik a képernyő meg folyotn meg kell mozganti hogy be kapcsoljon gondoltam kicserélem,
2012. dec. 24. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Képernyő csíkozás az VRAM hiba, innentől kezdve s

okra nem mész új cpu-val.

2012. dec. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Hardver hibát nem oldod meg azzal ha kicserélsz olyant ami lehet egyáltalán nem hibás

ahogy irták vidememória hiba elsönek

.

478 as alaplapot jobb ha eldaod pár (1-2?) ezerért mikor öszejön 10-20ezer egy gépre mivel már anyiért is jobbat kapsz mint ez az öskövület AGP x4 es csoda

.

ami lehetséges hogy nem csak videokártya hibával küszködik de sok másal is...

2012. dec. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Me persze nem csak alaplapotól hanem a meghibásodott vga tól is meg kéne szabadulnod meg lényegében mindentöl kivéve pl. kerevlemez meg optikai meghajtó magaradhat meg meg gépház netán, netán táp is

de kitudja miért haldoklik videokártya? tán a táp miat?

amugy ha mozgatni kel vga kábelt akor nem lehet hogy kábel vagy csatlakozó hiba?

viszont a fagyás az más okokból van

2012. dec. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem a VGA a rossz mert vettem bele újat, szervízbe azt mondták vagy a proci vagy a videókártya, videókártyát vettem újat és ugyanúgy rossz, tehát a gép azt csinálja hogy lefagy és utána csak villog a monitor gomb a gép bekapcosl cska nem jön be semmi, ilyenkor lekapcsolom a tápot, proci hűtőt meglazítom megmozgatom visszaszorítom és akkor bekapcsol egyből
2012. dec. 24. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!