Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Radeon HD 4870 1GB videókártyá...

Shadow087 kérdése:

Radeon HD 4870 1GB videókártyának mekkora tápegységet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Annyit tudok, hogy sokat ehet terhelés alatt! Gondolom nem valami gagyi táp kellene. HP 460W-os tápom el se indítja.Legalábbis szerintem ez lehet a baj, mert belepróbáltam, és ahogy bekapcsolom a gépet, és felpörög a kártya, egyből ki is kapcsol abban a pillanatban! Szóval ez tényleg tápegység lehet? :D :D

2012. dec. 23. 14:22
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a segítséged. Tehát akkor ez már biztos hogy táp lesz. Mármint hogy nem bírja. Mert tudod mi az érdekes? Az, hogy ugye az én alaplapom támogatja az SLI -t, és 2 PCI-express foglalatom van. Egy x16, és egy x8. Érdekes, mert ha az x8 foglalatba rakom a kártyát, akkor nem indul folyton újra, hanem működik tovább, viszont képet nem ad. Vagyis nem kapcsolja be a monitort. Ha viszont átrakom az x16 foglalatba, akkor kész. Folyton leáll a gép. Egy kicsit összehúztam a dolgokat így egyszerre, de remélem ki tudsz jönni belőle. De szerintem ez akkor is táp dolog lesz.
2012. dec. 24. 23:32
 12/12 A kérdező kommentje:
Sajnos mint kiderült a kártya volt a hibás. :( Szóval ennyi. De köszönöm a segítséged.
2012. dec. 27. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!