Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdekelne, hogy mi nem hajtja...

Érdekelne, hogy mi nem hajtja ki a videókártyát?

Figyelt kérdés
Most vettem egy ati radeon hd 4870x2 vga-t vettem hozzá egy cooler master elite power 600 as tápot, és a furmark ban csak az egyik gpu 99 százalék a másik néha felugrik 2-3 ra max 5 re amúgy me nulla százalék. A gépem adatai alaplap: gigabyte ma790x-ud3p, ram:2x 2gb 800mhz, vgA: ati radeon hd 4870x2 2gb 512 bit, pro:AMD Phenom (tm) 9650 Quad-Core Processor 2,3 GHz ,táp: cooler master elite power 600w, vinyó: 200 gb samsung

2012. dec. 23. 11:27
 1/7 A kérdező kommentje:
a táp gyenge vagy a processor??
2012. dec. 23. 11:49
 2/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Hát valami értelmesenb táp jobb let volna inkább de ha nemhalt be rendszer töle akor mindegy (majd egyszer késöbb akor:P) viszont 10ezerért mást nem igen tudtál volna venni aminek névleges/leadott Watt ja ilyen nagy

.

9650 az nagyon gyengécske proci ma már valószinü ez valamenyire viszafoghatja

.

viszont szerintem AMD Driver el lesz gond

biztos minden jól be van álitva hogy 2GPU t használjon?

.

és ez a furmark mikori? be van álitva bene hogy 2gpu t kihasználja?

legújabb AMD driver van fent?

és egyéb dolgok felvanak frisitve?

minden tápkábel rajta van videokártyán?

ha van valakinek egy komolyabb típusú tápja akor kiprobálhatod

meg ha alaplapodba belemegy valami Phenom II x4 akor azzal is kiprobálhatnád pl.

amugy elég vacak válsztás volt ma már 4870x2

inkább 4890 let voln akor pl...

2012. dec. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Alaplapon két pci-e x16 van de egyik x8 ban üzemel

biztos x16 ba teted vga t?

2012. dec. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

minden driver a legújabb furmark is. a furmarkon nincs oylan beállítási lehetőség h hány gpu t kezeljen. és az ati catalist ben sem tudok róla h lenne. tegnap bevittem egy pc boltbaa kártyát betették furmarkot minden ok voltazt mondta legujjab b drivert tette fel. felhuzom a procit 2,8 ra akkor sem történik változás. szerintem itt a táp lesz a fos.

de a kártyán viszont van 5 led ami hibakódokat jelez ha valami gáz lenne a táp ellátással meg túlmelegedés miatt. egyik sem világít.

2012. dec. 23. 18:11
 5/7 A kérdező kommentje:
2012. dec. 23. 18:55
 6/7 A kérdező kommentje:
ha fél teljesítményre állítom a programot akkor többet hazsnálja a gpu 2 őt
2012. dec. 23. 18:55
 7/7 A kérdező kommentje:

[link]


itt a TDP ből azt veszem le h 286 watts kell neki gpu-nként

2012. dec. 23. 19:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!