Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet a windows 7-et...

GeryLaci kérdése:

Hogyan lehet a windows 7-et regisztrálni samsung NP-R 528 notebookon (és általában a samsung laptopokon)?

Figyelt kérdés
Rengetegen szívnak ezzel a problémával de megvan a válasz!

2012. dec. 20. 17:07
 1/5 A kérdező kommentje:

A DAZ loadert telepítés előtt úgy kell beállítani, hogy az ignore existing SLIC és az use legacy mode as default előtt be legyen pipálva és a type 4 memory-t is ki kell pipálni !

Mindezeket az advanced options menüben kell és utána mehet a loader telepítése!

2012. dec. 20. 17:11
 2/5 A kérdező kommentje:
1.9.6 os loader verzió fölött biztosan működik a fenti típusnál de elvileg a többi problémás samsungnál is!
2012. dec. 20. 17:12
 3/5 Péter28 válasza:

Nálam mindig beválik. Samsung lapom van nekem is. Leszeded a legfisebb loadert. Az melett mindig van egy key.ini file.

Keresd ki a neked megfelelőt és aktiváld manuálisan.

2012. dec. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen, volt már nálamis bukta, aktiváltam simán, és mehet ujra a windows.. :))
2012. dec. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kiegészíteném a fenti információkat annyival, hogy ezek a beállítások nálam csak akkor hoztak eredményt, ha a legfrissebb (2.2.1) Loaderrel alkalmaztam. Az összes korábbinak nem volt hatása.

Sok sikert !

2013. nov. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!