Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az fps a VGA-tól vagy a...

Az fps a VGA-tól vagy a procitól függ?

Figyelt kérdés

Vettem egy 4x akkora vga-t mint amekkora volt benne de az fps nem változott,kicsit se nőtt.

Nemtudjátok mért?



#fps #VGA-tól #procitól #függ?
2012. dec. 20. 13:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Minek? Tök felesleges ilyen magas fps, inkább korlátozd le, hogy fix maradjon és ne ugráljon.
2012. dec. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Régen a fiúk a kocsival próbálták kompenzálni ha kicsi volt a pötsük. Úgy látszik, változik a világ...
2012. dec. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Azért kell fix 333 mert jumpolni szeretek.
2012. dec. 20. 13:41
 14/23 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

És most magyarázd is el mi az a jumpolás...

amugy procit vegyél jobbat (athlon x3, x4) vagy tuningold fel

amugy eddig ugytudtam 250fps böven elég neked meg jóval több van és a a gondod hogy nem fix...

akor talán drágáb hardverekben kelet voln gondolokodnod ha ilyen hardcore vagy...

2012. dec. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
tévedsz, a kártyát nem gyorsabb 4x ,csak a videómemória nagyobb !legalább kellett volna egy hd 7770
2012. dec. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

nos ˝ allitolag˝ bugos a CoD grafikai motorja, es 125, 250 es 333 fps-nel hosszabbat vagy magasabbat ugrasz vagy nem hallatszik ahogy mozogsz

de ugy tudtam hogy ez csak CoD4-be van

2012. dec. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
60 FPS fölött már nem érzékeli a szemed a változást! De minek 300 FPS? 60-al is lehet játszani, és még 30-al is. Attól hogy 30 helyett 300 FPS-ed van, nem fogsz nagyobbat ugrani!!
2012. dec. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

Na jólvan sok okos kommentező....minek ...minek annyi FPS...áhh elegem van...azért mert a COD 2 ben ha jumpolni (az egy mód amiben ugrálni kell akadályokat) szeretnél akkor kell a bizonyos akadályokhoz 250 illetve 333 FPS...nah de álljunk meg egy pillanatra én is rengeteget jumpoltam úgy 500 órát sacc és én rájöttem hogy minden akadályt át lehet ugrani 125 FPS-s el!! ezt a kérdezőnek mondom tehát állísd be hogy stabil 125 legyen és minden menni fog nekem nem volt olyan akadály ami nem ment pedig rengeteg szerón voltam!!!De egyébként ebbe a gépge felesleges volt ilyen jó karit venni(félre ne érts nem annyira jó az a mai világban inkább egy belépőszintű kari de az most mind1)ebbe a gépbe igen is jó kai mivel itt már CPU limited van az az most olyan mintha egy trabiba ami fullosan roncsos belevágtál volna egy nagyon kemény v6-os toyota supra mocit ami egyszerűen menne akár 250 al is de a trabi 180-nál atomjaira hullik ezért ez hiába való volt ez a lépés mivel a mai játékoknak és a régieknek is eggyaránt egy szintű proci illetve VGA páros kéne tehát vegyél egy athlon II x4 vagy esetleg egy phenom II x4 provit de inkább az előbbit mert a másodikkal már inkább a ló túloldalára eznél át és akkor ha egy olyat veszel akkor volt értelme venni egy ilyen karit de amúgy semmit nem ért csupán pár FPS-t amivel semmire nem mész......

Remélem érthető voltam,elnézést a helyesírási hibákért most nincs kedvem átolvasni még egyszer XD

2012. dec. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
De így újragondolva vehetnél inkább egy FX 4100 et mert az olcsó és még gari is van rá és nem utolsó sorba teljesen megfele ebbe a konfigba!
2012. dec. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Illes Norbert válasza:
Ne haragudj már de mi a fenét akarsz atól a ratyi géptől már? föleg hogy az a 6670 egy 128 bites ratyker. Ősszintén megmondva abba már nem érdemes semmit venni inkább gyűjtsél és vegyél vagy rakjál össze egy új konfigot.
2012. dec. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!