Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért fagyhat le a gépem...

Miért fagyhat le a gépem bekapcsolásnál?

Figyelt kérdés

Már elég régóta a bekapcsolások 90%-ánál lefagy a gépem. Ilyenkor vagy mégiscsak elindul 1 óra múlva és bekapcsol, vagy kénytelen vagyok a reset gombbal addig-addig újraindítgatni, ameddig be nem kapcsol. Ha netán bekapcsol magától rendesen, akkor meg sokszor fut normálisan egy ideig, utána meg újraindul, vagy lefagy úgy, hogy megint csak a resettel tudom újraindítani. Van hogy működik normálisan, de nem túl sokszor. Egyébként ha egyszer bekapcsol rendesen, akkor gyors, nem akadozik, látszólag semmi baja. Win7 volt rajta eddig (azzal se volt jobb), most win8 van pár hete. Többször telepítettem már újra, nem lett jobb. Elvittem szerelőhöz, kicserélte a DVD-írót, állítólag az volt rossz, de attól sem javult meg. Új RAM, winchester és videokártya is van benne. Tökéletes a hőfok.

Processzor: AMD Sempron™ 140 Processor 2.70 GHz

RAM: 4,00 GB

Rendszer típusa: 64 bites operációs rendszer, x64-alapú processzor

Videokártya: ATI Radeon HD 5450

A többi adatot most nem tudom hol kéne megnézni, ha kell még valami (alaplap, táp stb.), mondjátok és leírom.

Mi lehet a gond?


2012. dec. 19. 23:08
 1/1 Topmad ***** válasza:

Szia!


Gyakorlatilag minden kicserélt a kedves szerelő kolléga, csak azt nem, ami valószínűleg a hibát okozza. :)

Nekem volt dolgom egy géppel, ami ugyanezt csinálta. Szinte biztos, hogy alaplap. Nem is értem, hogy miért nem próbálta ki a 'szerelő' egy másik lappal az eredeti konfigot. Pláne azok után, h kicserélt mindent, és továbbra sem megy. Agyrém, komolyan.

Ha a tápod is nemrég vetted, akkor azt is ki lehet zárni. Mondjuk nem tart sokáig kérni 1et valakitől, és tesztelni. De nem az lesz.


Üdv:

Top

2012. dec. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!