Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most mi a hibája? Lehetséges...

Most mi a hibája? Lehetséges hogy alaplap?

Figyelt kérdés

Ott kezdődött hogy nem akarta betölteni a Windowst.

A szerelő gyerek mutatta hogy biosban csíkozódás látható .Videokártyára gyanakodott.

Pár kattintás a biosban és megállapítota hogy a táp gagyi,elb@szhassa az egészet vegyek másikat.Hazavitte a gépet, rákötötte az ő tápjára.Ott működött.Vettem 500 w-t.

A hiba megmaradt.

Utánna megállapította hogy a videokártya melegszik nagyon,gyenge lehet a hűtése.(2 évig jó volt ez a hűtés??)

Hazavitte beletette a gépébe megterhelte hogy forró legyen és semmi baja nem lett.Az ő gépén tökéletes volt.

Most alaplaphibára gyanakszik....


2009. aug. 23. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Sztem vidd el 1 normalis szervizbe es ne talalgassatok!

De valszinüleg alaplap!

Amugy memoriat teszteltetek? Lehet az is a baj...

2009. aug. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A táp márkája sem mindegy ám! Hiába veszel egy 500W-at, ha az egy made in halálf*sza. De szerintem is inkább alaplap vagy memória.
2009. aug. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A memóriát simán kizárta.Azt mondta hogy a rossz táp nyírhatta ki az alaplapot és már nem tudja megfelelően kezelni a videokártyát.

Olcsóbb alaplapajánlatot kértem tőle, ezt ajánlotta: ASROCK A770 DE+

Ismeri valaki?

2009. aug. 23. 17:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!