Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mikor laptopon gépelek, mért...

Mikor laptopon gépelek, mért van mindig, hogy elugrik a kurzor, és a már begépelt szöveg közepén folytatja az írást? És hogy lehetne ezt meggátolni?

Figyelt kérdés

Köszi!

(Kétlem, hogy hozzáérnék a touchpadhez.)


2012. dec. 19. 01:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ugyanez a gondom párhónapja! Én eddig a touch pad sz*r szoftverére gondoltam, beállítgattam és mégis ezt csinálja.


Lehet a firefoxban már keyloggert is telepítettek :D


NEm tudom amúgy, de nekem is ez a gondom, idegesítő!!!

2012. dec. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Megint én. Rákerestem erre: "cursor jumps while typing windows 7"


Ez úgy tűnik általános probléma, keresem a megfejtést addig is.

2012. dec. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Azt írják ezt kell feltenni


[link]


virustotal szerint tiszta.


egy kis ikont tesz ki most tesztelem.

2012. dec. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Nem lehet h az egeretek a rossz?


PAromnak volt egy eleg bena egere, ami neha gondolt egyet es gorgott egyet magatol, elb@szva ezzel mindent.


Amugy pl gepeleshez ki is lehet kapcsolni a touchpadet szinte minden gepen, altalaban Funkciogomb + F10.

2012. dec. 19. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A tapipad miatt van, nekem is csinálja. A megoldás, hogy kikapcsolod, ha egérrel gépezel.

G.

2012. dec. 19. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Velem is előfordult, de rájöttem hamar. Ahogy gépelsz úgy véletlen hozzáérsz a touchpadhoz és elkattintasz. Engem is idegesített de már megszoktam és nincsenek ilyen problémák. Ha egérrel gépezel akkor érdemes kikapcsolni.
2012. dec. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Láttam a kapcsolódó válaszokban, hogy másnak is van ilyen baja. Nincs köze a Firefoxhoz, sima Wordben is ez van, az egérnek sincs baja, lévén, hogy nincs. próbáltam csatlakoztatni egeret, de nem működött, lehet, hogy azért, mert ki kell kapcsolni a touchpad-et? És ha igen, hogy? Köszi mindenkinek! A linket majd megnézem.
2012. dec. 19. 23:48
 8/11 anonim válasza:

irtam a 4es valaszban, h altalaban hogy kell kikapcsolni a tapipadot. Specifikacionkent es markankent ez valtozhat, keress ra a sajat tipusoddal egy user manual-ra, benne lesz.


Egeret ha usb-set probaltal radugni, akkor az elvileg plugnplay, tehat automatikusan mennie kellett volna, mint egy pendrivenak. Ha nem, akkor ott mas gond is lehet.

2012. dec. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Minden laptopon máshogy.. Mond a típusát és akkor többet tudok segíteni :)
2012. dec. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Jaj, kösz, akkor a 4-es válasz kimaradt. :D

Toshiba laptopom van, és az egér USB-s volt, de valószínűleg az volt a hibás, mert egy régi vacak volt, csak anyám hozzávágta, hogy tessék, próbáld meg ezzel. :D

2012. dec. 21. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!