Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok segíteni, pár dologba...

Panzer2 kérdése:

Tudnátok segíteni, pár dologban? A többi lent.

Figyelt kérdés

Na a lényeg hogy most vettem egy asus gtx 660ti videokártyát. 2gb-s 256bites ddr5ös. És hogy most jelenleg ez a konfigom van:

-400w Chieftec táp.

-Ati radeon hd5570 1gb-s videókari.

-Intel Pentium 4 531, 3600 MHz

-4gb kingston ddr2-es ram.

-Abit IL8 alaplap.


Most szeretném cserélni ugyebár a videokártyát(a videókártya már meg van véve). A procit és az alaplapot.És ebben kérném a segítségeteket. Hogy milyen alaplapot és milyen procit vegyek (Amd-re gondoltam) Meg hogy ram-ot is kéne akkor már, meg gondolkodtam hogy a mostani táp elég lesz e hozzá. Főleg játékra kéne a gép. Sőt inkább arma 2-höz. (most közepes beállításokkal fut)

Kb az alaplapra és procira olyan 80k körül szánnék. Meg persze + a táp meg a ramok.



2012. dec. 17. 20:28
 1/8 Rasta Joint ***** válasza:

Intel Core i5-2310 processzor

Asus P8B75-M LX alaplap

Kingmax 4GB DDR3 1333MHz memória

Cooler Master GX450W 450W tápegység


79,449 Ft

2012. dec. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Esetleg amd hez tudsz ajánlani konfigot?
2012. dec. 17. 21:12
 3/8 A kérdező kommentje:

Kinéztem egy procit, már csak hozzá való alaplap kéne, azt is néztem ki.

Poci: [link]


Alaplap: [link]



és akkor jön a kérdés hogy ehez milyen táp kéne? meg hogy ez a konfig mennyire lenne jó?

2012. dec. 18. 08:50
 4/8 A kérdező kommentje:

Vagy inkább ez?

proci: [link]


alaplap: [link]

2012. dec. 18. 11:52
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem tom hova valósi vagy de ha Szabolcsi lennél nézd meg ezt a a honlapot [link] találsz egy Amd Bulldózer néven:AMD 4 magos 3.6 Ghz-es 12 Mb-caches L3 gyorsítótáras (jegyezd meg procinál nagyon fontos a caches szám és ennek a procinak írtó magas a caches száma ez veri a legtöbb core i5 és i7-est is mostani és további játékokat azzal a vidikártyával még éveken át full grafkón magas felbontásban vinné neked)Asrock AM3 alaplap- 4Gb DDR3-m os gépet 500Gb-os vinyóval Igaz hogy 93000Ft de az ürge beszámítaná a mostani géped + lehet kicsit alkudni és szerintem 80-ból simán kijönne neked. én egy Intel quad core 2,6 Ghz-est vettem s a legújjabb Hitmen Absolution is fullon zökkenőmentesen fut 1Gb-os vidikártyával.Most azért teljesen felesleges vened core i5 + core i7-et venned
2012. dec. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
(Az előzőhöz)z ha a vidi kártyát nem kéreda gépből olyan 70-75-ből is odaadja.
2012. dec. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Rasta Joint ***** válasza:

#5 válaszoló: azért azt szép lenne, hogy a Cache szám miatt veri az FX-4100 a Sandy/Ivy Bridge i5-öket és i7-eket :) Ebben nem sok igazság van. Miért lenne felesleges vennie i5-t, ha egyszer belefért az általa írt keretbe és jobb is teljesítményben?

Egyébként azzal hogy elmondtad, hogy 1GB-s VGA-d van és fut vele a legújabb Hitman, kb. semmit nem mondtál el a VGA-ról:) Nem a VRAM alapján ítéljük meg a kártyát. Egy HD5450 és egy HD7850 is lehet 1GB-s, mégis ég és föld a különbség a kettő közt. Ennyiből teljesítményben szerintem úgy jár a kérdező a legjobban, ahogyan az első válaszban írtam.

2012. dec. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Valószínűleg a buldozer proci lesz amit küldtem abból a legújabb, és egy asus alaplap, meg még egyenlőre bent hagyom a mostani tápom hátha bírja, bár lehet nem fogja mert veszek még egy plusz ventit ami a ház végébe lesz hogy kihúzza a meleget. A videokártyáról mi a véleményetek?
2012. dec. 19. 20:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!