Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik választás lenne jobb?...

Melyik választás lenne jobb? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Mostanában tervezek lapot venni és azon gondolkozok hogy tartsam meg a VGA-m(gigabyte GT440 OC win7 index 6,7) Vagy vegyek egy fm2-es foglalatú lapot? melyik lenne erősebb játékra?
2012. dec. 17. 07:05
 1/7 anonim ***** válasza:
A GT440 jobb. Ne is hasonlítsuk egy APU-hoz. Ha több kakaó kell akkor vegyél egy jobb videokártyát. Én a HD 7770-et tudom ajánlani, megfizethető az ára és a teljesítménye is kiváló.
2012. dec. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 BM-Striker ***** válasza:

Vehetsz FM2-es lapot, mivel belemegy Egy Athon II x4 750k is, ami az lejobb ár-étrék arányú cpu játékra 20000 alatt.


Tehát Egy A75-ös FM2-es lap, és egy Athlon II 750k(kb 35000), már elég jó játékra.


A 440-et pedig egy 7770-re vagy egy 7750-re ére meg lecserélni.

2012. dec. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Barátomnak egy ilyen kártyája van és meglepően gyors, ráadásul jó áron van: [link]


Játékra inkább AM3+ -ban gondolkodnék vagy 1155. Most milyen cpu-d és alaplapod van?

2012. dec. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nehogy megvedd ezt amit ajánlottak! DDR3as ami nagyon elavult és gyengének számit már.

Tessék: [link]

2012. dec. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, az utóbbi jobb 15-20%al. De akkor már ilyet: [link]
2012. dec. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Egy asrock AM2-NF6G-VSTA lapom van amibe egy amd sempron 3200+ van ami 2,5Ghz en ketyeg 2 db 1 gigás ddr2 es rammal nah meg a gt440 mindenképp lapot szeretnék váltani +meghajtókat is sataára korszerűsíteni csak kicsit szűkös a keretem azért gondoltam hogy eladom a vidi karit és akkor belepótolok az árából a lapba meg a prociba. Az AM3 as verzióba ezt a párost választottam :

Lap: [link]

Proci : [link]

Úgytudom ezzel a lappal simán tudom oldani a 4. magot +frissíteni tudom hogy később kezelje a "bulldozert". Szerintetek ez nekem elég lenne egy kezdő gamer géphez?

2012. dec. 17. 14:39
 7/7 BM-Striker ***** válasza:

Az a lap mem kezel FX-et.



ez igen:

[link]

azonkívül, ebben a legújabb chipset van natív USB3 támogatással.


A 4.mag nem mindig feloldható, ez nagyon egyedfüggő.

Ha 4 magosat akarsz, akkor inkább eleve olyat vegyél, így biztos nem ér csalódás.


AM3+ -ból most a FX-6300 a legjobb vétel. Az X3 eladásán lehet hogy bukni fogsz majd.

2012. dec. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!