Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem asszimetrikus ez a config?

Kovács Pistike01 kérdése:

Nem asszimetrikus ez a config?

Figyelt kérdés

Processzor


2.3GHz dual-core Intel Core i5 with 3MB shared L3 cache



Memória


2 GB



Tárhely


500 GB



Grafikus kártya


Intel HD Graphics 3000 processor with 288MB of DDR3 SDRAM shared with main memory


Mac Mini

155 900 Ft


Javítsatok ki, ha tévedek, de szerintem piaci árhoz képest olcsó,a valós értékéhez képest viszont nagyon is drága. Ennyi pénzből simán össze lehet rakni egy llanot, de lehet, hogy még trinityt is monitorral, mindennel együtt. És az legalább nem lesz asszimetrikus, mint ez, ahol van egy bivaly processzor, és ahhoz képest egy gyenge videókártya, kevés ram, és kicsi merevlemez...


2012. dec. 15. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Ki az a barom aki macet akar venni, majd pedig magyaraz az ertelemrol?!?!?! Mar ne is haragudj, de ha ilyen dolgokrol beszelunk, akkor ennyi penzert 213312132312x jobb normalis pc-t rakok ossze. Nem 500gb-al, 2gb ramal, i5-el, vga nelkul. Ez egy hulladek. Miert akar barki is 2-3x annyit fizetni egy macert, sose ertettem.
2012. dec. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

:D


Légyszíves idézd be azt a mondatomat, ahol arról beszélek, hogy meg szeretném venni. :)

Mostanában kezdtem foglalkozni a hardverekkel, és nekem is az jött le erről, ami neked.

2012. dec. 15. 18:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Jo, akkor most neked igazolas kell arrol, hogy az apple egy rablo ceg?
2012. dec. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Itt a márkát kell megfizetni, hogy tudjanak az emberek menősködni egymással..
2012. dec. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából arra vagy kíváncsi, hogy valóban asszimetrikus-e, vagy egyszerűen csak sz@r, úgy ahogy van.
2012. dec. 15. 21:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt az asszimetrikus szot ugye nem most tanultad?
2012. dec. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!