Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a 10"-os tablet megéri...

Ez a 10"-os tablet megéri 28.990-ért?

Figyelt kérdés

[link]

Látom, hogy csak 2.3-as Android van rajta, de nem is kell túl sok dologra (internet, zenehallgatás, e-book olvasás, néha játék)

Tudom, hogy lenne jobb is, de 10"-osat ennyiért nem találtam és nekem nem elég a 7"

Én nagyon jónak tartom ár-érték arányban, főleg mivel GPS is van benne.

Többet nem is nagyon szánnék rá.



2012. dec. 15. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
ne vedd meg, mert a processzora elavult
2012. dec. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem is tudom. Egy ARM11-es proci az nem rossz, nem? megy rajta flash is, stb. A telefonomban is 1 GHz van, azzal sincs gondom.

Egyébként meg mit számít az, hogy elavult? Levelezés, weboldaldalak, angry birds megy ezen is nem? Ebookot is lehet olvasni. Tudom, majd egyszer lesznek olyan appok, amik nem lesznek kompatibilisek vele, de nem érzem úgy, hogy egy 10"-os, GPS-es tabletet ennyiért hosszú távú vétel lenne.

Mondjuk vagy ez vagy semmi, tehát én hajlok rá :)

2012. dec. 15. 15:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Utánanéztem a benne levő procinak, armv6 alapu, az meg nem tudja a flash, csak szoftveresen , az viszont sokkal lassabb.

azonos órajelen gyorsabb az armv7 utasitáskészletü proci .

Milyen telefonod van ?

Az Angry Birds akadozva megy ezzel, szóval játkra nem alkalmas az ilyen.

Az elavultságát az jelzi hogy erre a procira nincs ujabb Android verzió a 2.3asnál.

Az újabb sokkal jobban használható és gyorsabb is.

Már most is sok olyan alkalmazás van ami nem kompatibilis vele, főleg az újabb játékok, te pedig írtad hogy játszani is szeretnél vele.

[link]

Itt van egy elég jó tablet , persze csak az árához képest

2012. dec. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igenám, de a ConCorde csak 7"-os, én pedig 10-est szeretnék.

Egyébként a leírása is ARMv11-est procit ír, meg keresgéltem neten, ott is ezt írják.

például:

[link]

Nem egy izomgép, de nem is várom el tőle

2012. dec. 15. 19:05
 5/6 anonim ***** válasza:

kis olvasnivaló, az armv6 proci , keresd meg a kis táblázatocskát.

[link]

2012. dec. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
aham, köszi
2012. dec. 15. 20:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!