Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jó szerintetek ez a monitor?

Jó szerintetek ez a monitor?

Figyelt kérdés

Felraktam nemrég egy kérdést, hogy milyen monitort ajánlanának nekem. Ez volt az: [link]

Nekem most egy lg w1943TS monitorom van. Pár kétségem van az új monitorral kapcsolatban:

- jobban rontja-e a szemet, mint a mostani?

- 5 ms válaszidő nem túl hosszú-e (láttam a kommenteket hozzá és azt írják, hogy csak nagyon "hardcore" játékosok vesznek észre csíkokat vagy valami ilyesmi. Ez allat mit értenek hogy "hardcore"? Nem tudom számít-e, de én minden játékot kimaxolva szoktam játszani.)?

- munkára is jó (most szeretnék belekezdeni a blender-be, de amugy egyaránt szoktam office csomagot használni. Talán majd videót is fogok szerkeszteni.)?

- neharagudjatok nem annyira értek ezekhez, csak még annyi, hogy a youtube videókat is jól letudja "játszani"?


Ha még esetleg eszembe jut valami írok.


Köszönöm előre a válaszokat!



2012. dec. 15. 10:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Jó. Nem rontja jobban. Valaki attól lesz profi játékos, h mire te észreveszed őt, addigra megölt téged és még két másik ellenfelet is. Hogy milyen beállításokon játszol az csak az igényességed és a pénztárcád minősíti.

Munkára is jó - persze ha nem vagy hentes és nem ezen akarod a húst vágni.

A youtube-bal sem lesz gond, gagyibb monitoron is lehet filmet nézni.

2012. dec. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!