Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a jó t. nem ismeri fel a...

Mi a jó t. nem ismeri fel a régi gépem a winchestereket?

Figyelt kérdés
hiába kötöm be amikor bekapcsolom a gépet el se indulnak nem hallom rajtuk pedig bevan dugva mind a 2 kábe (ata) de viszont a meghajtókat felismeri ami szintén ata de 2 winchester van és idáig működtek de gondolt 1.et a gép rákötöttem egy másikat kiirta hogy hiba az op rendszer betőltése közbe és azóta egyik winchestert se ismeri fel ???!?!!!!
2012. dec. 14. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Master/slave mód jól van jumperelve?
2012. dec. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azt hol találom a biosba régi fajta asus a7n8x-x
2012. dec. 14. 18:41
 3/5 A kérdező kommentje:
most van az a winchester amivel eddig ment a gép na most az se indul amikor bekapcsolom ugye de viszont a gép indulásánál a fekete képernyőnél ki irja hogy ide driver detecting és ott megáll a tudomány de viszont ha a másik winchester kötöm rá akkor kidobja hogy detecting utánna tovább megy rögtön és ki irja az összesre hogy none de ennél meg megáll és ha a primary slavera megyek rányomok ide hdd auto detection elkezdi keresni és úgy marad nem megy tovább de ha kihúzom azt a kábelt ami adja az áramot a winchesternek akkor kilép belőle mitől van ez ???
2012. dec. 14. 19:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor biztos, hogy rosszul van jumperezve. Ne a bios-ban kutakodj, hanem a winyókon nézd meg a jumpereket. Az egyik legyen master módban, a másik meg slave-ben. Az, hogy melyikhez hova kell tenni a jumpert, rajta van a winyón.
2012. dec. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
megcsináltam a jumpert mindenféle képpen de így se jó semmiben most már komolyan nem tudom mi baja a dvd meghajtót felismeri a vinyókat meg nem a 2 közül egyiket sem még az egyik a gyári ami azzal a jumperral ment 9 évig erre most akkor nem értem....???!??!!!
2012. dec. 15. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!