Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet ez? Vírus?

Mi lehet ez? Vírus?

Figyelt kérdés

Tegnap kikapcsoltam a gépem. Elötte frissített. Ma be akartam kapcsolni és beadja a windolws logot, hogy tölt, de az asztalt már nem, hanem helyette ezt írja:

STOP: c000021a {helyrehozhatatlan rendszerhiba}

A rendszerfolyamat (Session Manager Initialization) vàratlanul félbestakadt |11

A rendsze leáll

Ezt írja, nem csinál semmit. Ez vírus vagy valami más lehet a baj? megosztott a meghajtóm. Akkor semmi esetre sem veszhetnek el az adataim?



2012. dec. 14. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbálj csökkentett módban egy vissza állítást.
2012. dec. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hú! Bocsi de nem vagyok egy informatika zseni...söt!:)

A csökk. mód még megy, de utána hogy csinálom a visszaállítást?

Köszönöm:)

2012. dec. 14. 11:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Adatok bármikor elveszhetnek. Ha ennek az esélyét minimálisra akarod csökkenteni, akkor nem a te tudásoddal állsz neki gépet javítani, hanem hívsz egy szerelőt.
2012. dec. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem is én akarom megjavítani. Csak kérdés volt, hogy mi lehet a baja. Egyébként csak vannak olyan dolgok, mint amit pl az elsö is írt, amit szerelö kihívása elött meg lehet próbálni, nem- e sikerül. Gondolom, hogy menthetetlen, de azért tettem fel a kérdést, mert véleményekre vagyok kíváncsi. Nem véletlen kell tanulni a szakmát, tudom, hogy nem így megy, csak szerettem volna, ha mindent megpróbálok elötte, amit így megtudok...
2012. dec. 14. 11:34
 5/7 anonim ***** válasza:
A gépeden win7 van?
2012. dec. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak egyből adatvesztést írtál így felteszem fontosak az adataid. Nah ha már most elkezded próbálgatni az instabil rendszert, akkor ki biztosít arról, hogy az adataidat nem fogja csupa 0-ával felülírni? Senki.

Egy szaki azzal kezdené, hogy a winyót kiveszi és csinál róla egy másolatot.

2012. dec. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
XP
2012. dec. 14. 18:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!