Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen vga-t vegyek?

Milyen vga-t vegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy új vga-t mert a nem rég vett gépemben integrált van...

Valami 20E forint körülire gondoltam ennél többet nem szeretnék rá költeni.Szóval 20- max 25.

És ha lehet vigye el a diablo 3-mat és még pl. a WoT kaliberű játékokat...persze nem max grafikán.

A konfigom:

Operációs rendszer

Microsoft Windows 7 Ultimate 32-bit SP1

CPU

Intel Pentium 4 630

Prescott 90nm technológia

RAM

2,00 GB Dupla-csatorna DDR2 @ 332MHz (5-5-5-15)

Alaplap

ASRock G31M-S. (CPUSocket)

Grafika

SyncMaster (1280x1024@60Hz)

Intel G33/G31 Express Chipset Family

LogMeIn Mirror Driver

Merevlemezek

149GB Western Digital WDC WD1600AVJS-63WNA0 ATA Device (SATA)

Optikai meghajtók

DTSOFT Virtual CdRom Device

HL-DT-ST DVDRAM GSA-H44N ATA Device

Audió

Realtek High Definition Audio



2012. dec. 11. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:

HD 6670 DDR5

Esetleg HD 7750, de ennél sztem limited lenne

2012. dec. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is nagyon nézegettem ezt a kártyát :D valószínű ez lesz amit megveszek. Köszi a választ
2012. dec. 12. 18:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha új az egész konfig akkor sztem írj ki egy új kérdést mert 2gb ddr2-es ram + pentium 4 mellett nem nagyon fogsz gamerkedni,de nyilván pénz kérdése...
2012. dec. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze tudom a ram, a proci és ugye a videó kártya is mind cserélve lesz a közel jövõben.Csak előszőr a videó kártyát akartam megérdeklődni. mivel a mostani integráltal nem megyek kb semmire.A proci sem egy állat de pl. a wot csak 1 magot használ fel max. meg hát tisztában vagyok vele hogy ez a konfig nem egy gammer pc, de nem is szándékozom ilyen módon használni.És igen így komplett vettem nem rég a konfigot csak h legyenbegy asztali gépem is.Szóval csak eljátszogatnék rajta rajta amíg ki nem cserélek benne mindent amit kell.Csak hát mint mondtad ez mind pénz kérdése.
2012. dec. 13. 23:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!