Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pavilon g6 2230sh laptop,...

Gabor2121 kérdése:

Pavilon g6 2230sh laptop, miért nem működik a másik videókártya?

Figyelt kérdés
Először is, nem nagyon értek a számítástechnikához ezért elnézést kérek ha hülyeségeket írok/kérdezek A problémám az, hogy vettem egy pavilon g6 2230sh laptopot amiben van egy intel hd 4000es és egy amd radeon hd 7600m videokártya. Észrevettem, hogy egy két játéknál akadozik és nem azt nyújtotta amire vártam, checkoltuk és ha mindenigaz, játékok indítására is ezt a hd4000est használja. és sehogysem tudom beállítani hogy a 7600as nagyobb teljesítményűt. Letöltöttem a catalyst mobility utilt, azt írja hogy nem tölthető le mert nem redelkezek kompatibilis hardverrel. Feltettem egy 12.11 béta verziót mert csak azt engedte és ott meglehet jeleníteni a control panelt, de az opciók elég szűkösek és nem találtam meg azt a részt ami megoldaná a problémám. Akinek van bármi ötlete szivesen várom?

2012. dec. 11. 15:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!