Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Winchester formázása telepítés...

Winchester formázása telepítés előtt hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

az a problémám, hogy win xp telepítés közben a gép leállt. azóta sehogy sem jutok előre. szerintem törölni kéne minden adatot a merevlemezről, mert nem hajlandó elindulni és a telepítést sem tudom újrakezdeni. biosban boot order-nél első a cd, második a hdd.

hogyan tudom legyalulni a winyót mielőtt bármit magától csinálna a gép?

próbáltam formázni a c-t, de ott áll meg, hogy " A jelenlegi hibás szektorcsoportok rögzítése

Kész." és világít, hogy teker a winyó, de két órája már végeznie kellett volna. ötlet?


2012. dec. 10. 23:10
 1/5 anonim válasza:
Mikor berakod az xp cd-t és behozza a telepítőt, onnan pl. lehet. Mikor megkérdezi, hogy hova akarod rakni, akkor vannak erre menüpontok. De akkor már - ha tényleg gyalulni akarsz - töröld a partíciókat a segítségével.
2012. dec. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

na, ez az. nem jut el odáig. egyrészt egy olyan üzenetet ad, hogy nincs elég memória a windows inicializálásához és kapcsoljak ki ezt azt bizonyos alkalmazásokban. agyrém. előszedtem egy win 98-at, de az sem megy fel.

parancssorral tudtam formázni, de utána sem javult semmi

2012. dec. 10. 23:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Írd le a konfigot (pl. mennyi a memória)?

Ha nagyon kevés, akkor telepítsél rá Linuxot, pl. Ubuntut.

2012. dec. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ez így elég furán hangzik, mert az XP-nek meg a 98-nak nincs nagy gépigénye. Biztos, hogy csak a winyóval van gond? Nem mozdult, vagy égett ki valami alkatrészt?

Megpróbálhatod, hogy szerzel egy régebbi Ubuntu telepítőt és abból oldod meg a partíciótörlést, vagy szedd ki a winyót és vidd el valakihez, úgy biztos menne. De ilyen winyó problémáról még nem hallottam...

2012. dec. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"olyan üzenetet ad, hogy nincs elég memória a windows inicializálásához és kapcsoljak ki ezt azt bizonyos alkalmazásokban"


Ez nagyon úgy hangzik, mintha működő oprendszer alatt csinálnád, akkor meg persze hogy nem működik...


A másik gond a "hibás szektorcsoportok", mert az meg a vinyó hibájára utal és lehet ez is a gond...

2012. dec. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!