Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártyám a rossz?

Videókártyám a rossz?

Figyelt kérdés
Nem indul el 1-2 játék és ha letöltök 1 olyat , hogy pixel shader dll csak úgy indul el de játszhatatlanul szaggat a játék mit tegyek előre is köszi a válaszokat

2012. dec. 10. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Valszeg egy jobb gépre kell beruháznod.
2012. dec. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 csacsi2 ***** válasza:
Ha leírod milyen játék és videokártya akkor többet segíthetünk. A szaggatás nem feltétlen attól van. Ne játsz olyan játékkal ami nem felel meg a gépígénynek! A Shader verzio a videokártyád tulajdonsága, vagy tudja vagy nem.
2012. dec. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Win 7 ultimate vidi kártya Radeon X300\X550\X1050 Series 3 D Instructor szeretnék játszani jobb videókártya kell ? túl régi vagy mi a baja ?
2012. dec. 10. 12:52
 4/6 csacsi2 ***** válasza:

Simán vinnie kéne!

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__2023384-3..


nézd meg a többit is processor, memoria.


Videokártya drivert frissíts szerintem!

Amúgy meg lehet telepítési probléma is (főként erre gyanakszom).

Nézz körül a videokártya beállításokban, lehet valami nincs beállítva.


Esetleg a directX nem jó (futtatásba Dxdiag). Néz ott körül verzió,Direct 3D teszt stb.


Ha Warez / letöltött verzió akkor előfordulnak hibák!

2012. dec. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát nem tudom direct X 11 em van alapból a játékból kidob windows hibára megoldást keres problémával majd letöltöttem ezta pixel shader dll amit bemásoltam úgy már elindította a játékot csak éppen szaggat de játszhatatlanul ezért gondoltam ara , hogy a gépemmel van baj :S
2012. dec. 10. 13:34
 6/6 A kérdező kommentje:
intel pentium 3,40 ghz 2giga ram a többi adat:)
2012. dec. 10. 13:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!