Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdv! Vettem egy OCZ SSD...

Üdv! Vettem egy OCZ SSD vinyót (120gb Vertex 3 típusú, sata3-as) Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
a gépem az ssd-től pl a játék kicsit szaggat, sima vinyóval meg nem volt baj, és sokszor egyszer csak elkezd gondolkodni a gép használat közben, de pl ha bekapcsolom a gépet, akkor a betöltési idő a 2/3 ára csökkent, és egy-két funkció gyorsabb is, de ennek ellenére mégsem tökéletes, szerintetek mi lehet a baj? Mért fut lassabban a játék róla, és mért gondolkodik sokat alap használat során?

2012. dec. 9. 12:44
 1/4 lambo96 ***** válasza:
SSD-re inkább csak programokat érdemes rakni. Játékokra ott a HDD
2012. dec. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor ezekszerint azzal belassítottam a gépem, hogy az ssdre telepítettem a játékot?
2012. dec. 9. 13:06
 3/4 A kérdező kommentje:
Mert én úgy voltam vele, hogy ha a játékot is oda rakom , akkor jobban fut, gyorsabb lesz .
2012. dec. 9. 13:12
 4/4 Panda Péter ***** válasza:
az OS-t gondolom az SSD-re telepítetted (ami NEM vinyó. olyan hogy SSD vinyó nincs, vagy SSD vagy winchester)
2012. dec. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!