Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számítógépház vásárlás?

Számítógépház vásárlás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Számítógépházat szeretnék vásárolni.

A gépen napi 5-6 órában futnak játékok, tehát a jó hűtés elengedhetetlen a túlmelegedés elkerüléséhez.

A kérdésem az lenne, hogy milyen 10-20.000 ft közötti számítógép házat tudtok ajánlani, amit ha kell kiegészítve 1-2 ventilátorral, nem főnek meg benne a hardverek.

ATX-es házra lenne igény.

Sok háznak utána néztem már, de személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi leginkább, hogy ki melyik házat ajánlaná leginkább.



2012. dec. 8. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
CM Elite 431 Plus. 15k. Szerintem abszolút bestbuy. Jól összerakott, jól szerelhető, jól szellőző, minőségi ház, ráadásul még előlapi USB3 is van rajta.
2012. dec. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha olcsóbban szeretnél kijönni ezeket ajánlom,annyi hátrányuk van hogy a kábelek elrendezésére szolgáló "lyukak" nicsenek kigumizva ill.nem is néznek ki olyan jó.De szellőzésben kiválóak..

v1:

[link]

v2:

[link]

-------

Ez a ház jól nézki (igaz az előző kettő is van ilyen szép) jól szellőzik,előlapon megtalálható,usb 2.0/3.0 jack csatik.Kényelmesen lehet szerelni belefér egy nagyobb VGA is.Kábeleknek itt már jobban látszik hogy igyekeztek arra hogy minnél egyszerübb letisztult képet mutasson a beltér.


[link]


De ha esetleg egy csöndes,nem olyan jól szellőző házat szeretnél..

[link]

2012. dec. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az első három belinkelt gépház áll legközelebb ahhoz, amit elképzeltem.

A harmadik(Sharkoon T5 Value) azért nem tetszik annyira, mert ott az oldallap plexivel van teljesen megoldva és így oda nem tudnék felrakni plusz ventilátort, ami azért jót tudna tenni a szellőzésnek.

Az első kettő viszont tényleg olyan, mint amilyen kellene, bár a Thermaltake Commander MS-I Snow Edition-nál a két felső ventilátor "nyílással" nem tudnék mit kezdeni. Oda szerintem már felesleges lenne plusz két ventilátort tenni, vagy rosszul gondolom? És az üres venti helyeken meg gondolom szépen szállingózna be a por.

2012. dec. 8. 19:17
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyébként sokat segítettél. :) A két első között vacilálok most.
2012. dec. 8. 19:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha az általam írt kettő között kondolkodsz akkor a Tk házat válaszd.Szerintem külsőleg egy panasz nincs rá,meg lehet oldani a kábelek helyét szép letisztult lehet a beltér,amúgy fentre 20-as ventik valók ha jól tudom nekem egy ELement t9001 házam van és az oldalba eg fentre is 20-as jó.Fentről érkező plusz légmozgás jól jön,egy 12-es megy hátulra meg mehet egy 20-as oldalra vagy 15-ös.Ha pedig vűzhűtésben gondolkodsz majd idővel akkor azt is megoldhatod.Mert ott van fent a kettő venti hely.
2012. dec. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egy Sapphire 7850-as videokártya vajon elférne a Thermaltake Commander MS-I Snow Edition-ban? Neten azt olvastam, hogy 32cm-s hosszúságig fér bele videokártya a házba. A gondom már csak az, hogy a fent említett videokártya hosszúságát nem találom sehol meg.
2012. dec. 8. 19:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze elfér benne.
2012. dec. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. :)
2012. dec. 8. 19:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!