Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baj az akkuval?

Mi lehet a baj az akkuval?

Figyelt kérdés

Vettünk egy ASUS A54HR típusú nootebookot a media markt-ból november 15.-én és 2 napja azt csinálja hogy csak akkor kapcsol be mikor a töltőhöz van csatlakoztatva és ha kihúzzuk azonnal leáll mintha nem lenne benne akku de benne van és már ki is szedtem meg visszatattem meg ilyenek megnéztem és nem láttah látható problémát a csatlakozásnál.És ha rávisszük arra kis elem jelre akkor azt írta régen hogy töltőhöz "csatlakoztatva, töltődik" most pedig az írja " NEM TÖLTŐDIK"!!

Remélem valaki tud segíteni lehetőleg minél gyorsabban mert hétfőn megy el akié a laptop és addig meg kéne csinálni mert utána csak baj lesz a szervízzel!



2012. dec. 8. 13:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi X54HR a típusa!
2012. dec. 8. 16:24
 2/3 Mr. V. ***** válasza:
Mindenképpen garanciális probléma, valószínűleg a töltési rész hibás. Nekem HP-Compaq gépnél csinált hasonlót, sőt érdekesebb dolgokat, majd beadta a derekát az alaplap (2 ilyen géppel is így jártam, mire kiderült, hogy szériahiba). És az akku hibátlan volt, mégis hasonló (nem töltés) probléma volt, meg hamar lemerült, stb. Tehát nem biztos, hogy aksi gond, ezért a rohangászás és cserélgetések elkerülése miatt javaslom gariban intézni.
2012. dec. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendeben köszi a választ akkor nincs más választás hívjuk őket!
2012. dec. 9. 12:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!