Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen ez a táp, elviszi ezt...

Milyen ez a táp, elviszi ezt a gépet?

Figyelt kérdés

750W ATX PSU MS-TECH 20+4 PIN


[link]


2012. dec. 7. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Noname szutyok,én biztos nem venném meg ezt a gépet.Inkább egy AMD Trinityset honzék ki ennyiből.Mennyid van rá?(mondhatod lejben is) :)
2012. dec. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a gépbe van amit linkeltem, de aztmondja van valami black power tápja is de csak 580w-s. az elég ? a gépet 850 LEI ért venném
2012. dec. 7. 21:23
 3/7 anonim ***** válasza:
De ezekre a tápokra hiába van ráírva,hogy 750W,csak egy nagy vicc,az ilyen szutykok még a megadott érték felét sem képesek leadni.Arról ne is beszélve,hogy életveszélyesek a gépre nézve.Én biztos nem venném meg.Régi és elavult az egész gép,és még drága is ahhoz képest.
2012. dec. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

black power 580w link world a másik táp amit vele adna

nekem nagyjából elég ez a gép, és ennyi pénzé ez a legjobb amit kaptam

2012. dec. 7. 21:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát,az is ugyanolyan noname fos,mint a másik.Én bele nem tenném.Az egész gépet is tönkreteheti,de ahogy akarod.De ha nem hiszed: http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__2..
2012. dec. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Codegen 4ever vegyétek
2012. dec. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 BM-Striker ***** válasza:
Akármilyen 400w-os fsp, chiefec, corsair, hipro, cooler master eloviszi, de ne vegyél no-name-ot. Agy jó 400w táp kiszolgál több generációt is.
2012. dec. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!