Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit jelenthet a lenti hibaüzen...

Mit jelenthet a lenti hibaüzenet? Hogy lehetne kiküszöbölni?

Figyelt kérdés

Egy Lexmark x1170-es multifunkciós készüléket akarok feltelepíteni az új (amúgy használt) gépemre.

Ez a hibaüzenet jön elő, akár a saját telepítőlemezét próbálom, akár a netről akarok programot telepíteni hozzá.

[link]


A régi gépemen normálisan működött, azon is 32 bites Windows XP volt.



#illesztőprogram #DOS alrendszer
2012. dec. 7. 18:00
 1/2 Mr. V. ***** válasza:

Ha DOS ablakot nyit meg a windows, akkor a config.nt és autoexec.nt fájlokat olvassa be hozzá. (Igazi DOS-nál ez config.sys, autoexec.bat volt)

Valami hibás bejegyzés szerepelhet a config fájlban. Vagy nézd meg mi lehet a hiba, vagy nevezd át és készíts a helyére egy üreset!

2012. dec. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem volt a system32-ben sem config.nt, sem autoexec.nt, akkor jött elő ez az üzenet.(a repair-ban sem volt) A neten találtam valami megoldást a problémára, az alapján csináltam config.nt és autoexec.nt filokat, de nem segített a problémán. Nem csak a nyomtatót nem tudom telepíteni, de például a vezeték nélküli egerem sem megy (a billentyűzet meg igen), a másik gépen meg működik.
2012. dec. 8. 23:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!