Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért akadoznak a HD videók?

Miért akadoznak a HD videók?

Figyelt kérdés

A netbookom elvileg tudná kezelni a HD filmeket, ám mégis valamiért nagyon szaggatva játssza le. Van amikor szépen viszi, de nem tudja folyamatosan úgy lejátszani. Még csak az sincs hogy az 1 méteres tévére való filmet játszom le a 10 colos képernyőn, hanem 480p-s filmről van szó (amit sajnos csak igy tudok leszedni, kisebb felbontásban nem). 1,4 gigás mkv fájl ami majdnem 2 órás és ez is akadozik.

Vmi nincs jól beállitva, vagy át lettem vágva és mégse tudja a hd filmeket?

Ugyanigy vagyok a youtube videókkal is egyébként - a hang simán megy, végig be is van töltve, tehát nem a net a gond, és mégis van hogy a kép megáll fél percre, a hang meg megy tovább.



2012. dec. 6. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyenge a gép. A netbookok ugye nem a nagy teljesítményükről híresek. Lehet, hogy egy szabványos állományt le tud játszani, de úgy tűnik, többnyire nem bírja a terhelést. Esetleg próbálkozz egy másik lejátszó programmal.
2012. dec. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor az a valószinű hogy át lettem vágva?
2012. dec. 6. 18:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen gépről van szó ?
2012. dec. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt írtad, van, amikor szépen viszi. A HD-videó meglehetősen tág fogalom. Megismétlem, próbálj ki többféle lejátszó szoftvert.
2012. dec. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
inno3d innovision netbook. 1,8-as proci, 2 giga ram, a CCleaner meg azt irja hogy intel graphic media accelerator 3150-es van még benne, ami gondolom a videókártya lenne.
2012. dec. 8. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!