Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik normálisan...

Miért nem működik normálisan a laptopom?

Figyelt kérdés
Egy HP 6715s Compaq-om van (már jó pár éves). Vásárláskor kaptam hozzá egy Vista-t. Az utóbbi időben (mikor is egy "rendszergazda" hozzányúlt) már nem minden úgy működik ahogy kell. Egyszerűbb játékok nem működnek (netről letöltött sakk, amőba, stb) sokszor adobe flash playert kér, mikor telepítem akkor is kéri a telepítést. Ma már elegem volt az egészből és le akartam mindent "radírozni" és telepíteni egy XP-t, de kiírta, hogy ez egy régebbi változat annál ami telepítve van, úgyhogy ez nem engedélyezett. Mit tegyek?
2012. dec. 5. 22:18
 1/2 anonim válasza:
Boot menüben leformázod a vinyót és utána telepíted az xp-t. Vista a leggenébb op rendszer az xp nagyon is megbízható
2012. dec. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. dec. 6. 22:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!