Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows Vistát telepítettem,...

Windows Vistát telepítettem, de amikor már be akart jelentkezni véletlen újraindítottam a gépet. Ha amikor lehet javítani a WIndows-ot DVD-ről azzal megjavul?

Figyelt kérdés
Most amikor indítani akarom egyszerűen sötét marad a képernyő (csökkentett módba megy, de nem akarok azon évekig gépezni). WIndows Xp van mellette, ha azt a javítást elvégzem nem lesz baja a bootnak és a Windows Xp-nek?A választ előre is köszi!
2009. aug. 19. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ki tesz fel xp és vistát egy gépre??? esetleg még ajánlanám a milleniumot és a seven-t, azokat is pakold fel mellé osz majd csak elindul az egyik....
2009. aug. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Apám, vagy-vagy! Együtt a kettő totál lefagyás. Megzavartad és lebénítottad a gép agyát. MINDENT törölj és valamelyik op.-rendszert telepitsd. De csak egyet! Ha nem mentetted a dolgaidat, annak annyi.
2009. aug. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Windows (Vista vagy XP) mellé felmegy a Linux (Ubuntu).
2009. aug. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
csináld meg ujra és müködni fog :)
2009. aug. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ne hurrogjátok már le nekem is volt h 2 op. renszerrel tök jól ment xal megy az csak ragd ujra a vistát lehetőleg üres particióra
2009. nov. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!