Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az eurocase tápok milyenek?

Az eurocase tápok milyenek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 4. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Kukába valók...
2012. dec. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
olyannyira kukába való hogy használtan venném meg a gépet amibe ez a táp van( amúgy egész jó konfig) és kicserélném a tápot de csak 1-2 hónap mulva tudom csak. megéri kockáztatni vagy inkább haggyam? bár a gyerek már fél éve használja.
2012. dec. 4. 21:56
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem az alatt az 1-2 hónap alatt nem lesz vele gond, ne terheld le nagyon a gépet (pl ne játssz rajta, ne nézz full hd youtube vidiket stb.), DE amint teheted cseréld le.

Remélem segítettem :D

2012. dec. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen köszi :D
2012. dec. 5. 19:30
 5/8 A kérdező kommentje:

És az m-tech táppal mi a helyzet? arról elég megosztott véleményeket olvastam. Van egy másik konfig amibe ez a táp van. És a tulajdonosa kb fél éve használja játékra is és semmi gond vele.

(amúgy nem értem hogy miért spórol mindenki a tápon... tök jó gamer konfig és egy "márkátlan" táp mellé.

2012. dec. 5. 19:33
 6/8 anonim ***** válasza:

Attól, hogy egy márkátlan, ócska, szar táp van egy igen jó vas alatt, az csak a tulajdonost minősíti. Van pénze 40-50 ezres procira meg 80-100 ezres vidikarira, de egy szar 6 ezres tápot rak alá, az röhej. Egyébként teljesen leszarom, hogy milyen tápja van, az ő baja, de ne csodálkozzon, ha egyszer játék közben kikapcsol a gép, és nem hajlandó újra bebootolni. 10-12 ezerért már minőségi tápokat lehet kapni, melyek hosszú évekig elegek lehetnek.

Az M-Tech tápok is a hulladék kategóriát képviselik...

Tápon nem szabad spórolni.

Remélem segítettem, ha van még kérdésed, írj! :D

2012. dec. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Okés, köszi:D
2012. dec. 6. 15:43
 8/8 anonim ***** válasza:

"És az m-tech táppal mi a helyzet? arról elég megosztott véleményeket olvastam. "

Az M-Tech is kerülendő márka. Megoszló véleményeket pedig nem csodálom. A legtöbb ember nem vágja, hogy dolgok mi fán teremnek ezekkel kapcsolatba, szóval annyi nekik már bőven elég ha működik, innentől kezdve jó tápnak van sorolva náluk.

2012. dec. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!