Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek ez jó konfig?...

Szerintetek ez jó konfig? (játékra ez jó? ) (sürgős)

Figyelt kérdés

Én erre a konfigra gondoltam:

Alaplap:

[link] vagy ez még nem döntöttem el:

[link]

Processzor:

[link]

ram:

[link]

optikai meghajtó:

[link]

táp:

[link]

merevlemez:

[link]

vga:

[link] (bár ez lehet hogy túl erős ehez a konfighoz)

a ház adott: cooler master elite knight

vélemény erről a konfigról?



2012. dec. 4. 08:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem lesz erős, csak nem értem a processzorválasztást. Egy x4-es PhenomII erősebb játékban, mint az A8-as. Fx-6200 lenne a legjobb.
2012. dec. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 lindmayer ***** válasza:
az a proci egy apu, amiben egy integrált gpu, és az igen erős, de a proci része az nem igazán
2012. dec. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

apu mihez képest erős? egy inteles igp-hez képest az egy diszkrét vga-hoz képest meg gyönge .


az amd A jelzésű processzorokat azoknak találták ki akiknek nincs szüksége nagy teljesítményű videokártyára de játszani szeretnének kisebb elvárásokkal . ha te veszel egy diszkrét vga-t akkor érdemesebb mellé rakni egy középkategóriás processzort ahogy az előttem szóló írta

2012. dec. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

akkor ez jó ?

[link]

[link]

2012. dec. 4. 10:16
 5/17 A kérdező kommentje:

vagy ez az alaplap?

[link]

2012. dec. 4. 10:18
 6/17 A kérdező kommentje:
Vagyírtok egy olcsóbb vga-t?
2012. dec. 4. 11:27
 7/17 anonim ***** válasza:

amit elsőnek linkeltél jó lesz :


[link]

[link]

2012. dec. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
ok köszi :)
2012. dec. 4. 12:08
 9/17 anonim ***** válasza:
nm :)
2012. dec. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"apu mihez képest erős? egy inteles igp-hez képest az egy diszkrét vga-hoz képest meg gyönge . "

Ez így nem igaz, például a 7660D elver egy HD 6450-et(tudom szemét példa).


"az amd A jelzésű processzorokat azoknak találták ki akiknek nincs szüksége nagy teljesítményű videokártyára de játszani szeretnének kisebb elvárásokkal "

Ez is beskatulyázás ami szvsz szintúgy nem igaz.


Én az FM2-es tervet nem löknél el AM3+-ért, kivéve ha kell a nagy teljesítmény, de ahogy nem látom nem abba gondolkozol.

Az A8 5600K egész szépen teljesít, komolyabb dVGA alá is jó lehet(persze ez felbontás és játék függő is).

[link]



Tápból jobban járnál Chieftec CTG-500-al, főleg alsó tápos háznál. HD 7770-ből későbbi CF terv nélkül nem látom értelmét, hogy ennyi pluszt adj a 2 gigásért.

2012. dec. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!