Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elmenne nekem a far cry 3...

Elmenne nekem a far cry 3 full graffon?

Figyelt kérdés

Gépem adatai:Processor:INTEL CORE i7-3960X 3,30GHz

RAM:16gb ddr3

VGA:Geforce gtx690 4gb

Monitor:2540x1440

HDD:4tb

OS:win7 ultimate 64bit

DX:DX11



#graffon?
2012. dec. 1. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
nem,nem menne el
2012. dec. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
te is jól tudód hogy igen . csak azért ki írni hogy feszíts vele . szerintem nincs is ilyen géped csak valami áll ki írás . -.-"
2012. dec. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hülye kérdésre hülye válasz: elmenne, többé nem is látnád!


amúgy ez a gép tényleg meg van neked, vagy csak próbálsz felvágni?


ha meg bizonytalan vagy valamiben: www.systemrequirementslab.com/cyri

2012. dec. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem,azért hogy feszítsek csak az optimal rendzserigénynél a processzorom megfelel?Ilyen proci kell hozzá AMD Bulldozer FX4150.
2012. dec. 1. 22:29
 5/7 anonim ***** válasza:
ilyen gépet venni csak játékra egy gazdag kölyöknek . hova fejlődőt a világ ezek a szülök sem normálisak akik játékra ilyent vesznek egy olyan erősségű processzort ami munkára való meg 16 gb ramot . hát te sem a saját seggedet törlöd ki az is biztos ha nem még anyuci szoknyáját fogod közben .
2012. dec. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 nono1990 válasza:
Helló mindenkinek aza gondom,hogy feltelepítettem a far cry 3-at de valami szar uplay jön be meg key kodót kér help ,igen internetről van a game dee sajna nem tudom meg venni elöre is köszi:)))))))))
2012. dec. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
csak írj be pár betűt számot ameddig engedi mert mindent elfogad utána play és megy
2012. dec. 21. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!