Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Toshiba L650 laptopba rakhatok...

Toshiba L650 laptopba rakhatok 2x4 Gb 1600 MHz-es DDR3 RAMot?

Figyelt kérdés

Szeretnék bele venni: ilyet [link]

vagy esetleg 2 ilyet [link]

de nem vagyok benne biztos, hogy rendesen fog működni, mert ez sokkal jobb, mint a gyári ramom. Alapból azt írták, hogy 8 gigáig bővíthető, de a sebességről vagy az órajelről nem írtak semmit.


A gépem adatai: L650-1PF

i3 380m 2,53Ghz, 2 core, 4 thread

Ati Radeon HD 5470, 512 mb, DX11, 750 mhz core, 800 mhz vram, overclocked: 850 mhz, 1000 mhz

RAM: DDR3 2x2 Gb 533 Mhz, Hyundai Elecrtonics

Windows 7 Home 64bit

+friss driverek



2012. dec. 1. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha azt írták h 8-ig jó, akkor nagy valószínűséggel jó is lesz. Az órajelet majd a leglassabb eszköz határozza meg úgy is.

Ha van rá lehetőség, akkor olyan helyen vedd, ahol bele is teszik és ki lehet próbálni.

2012. dec. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

úgy gondoltam, hogy neten rendelem és én teszem bele, mert már csináltam ilyet, de akkor tényleg nincs rá garancia, hogy menni is hogy, úgyhogy köszi az ötletet, és a gyors választ

ha valakinek más a véleménye nyugodtan leírhatja

2012. dec. 1. 13:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Amit ajánlani tudok:

Kingston KTT1066D3/4G

A Kingston garantálja hogy ez a memória megy a Toshiba Satellite L650 ben.

2012. dec. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!