Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a gond? Nem ad képet...

Fityesz1 kérdése:

Mi lehet a gond? Nem ad képet a monitor?

Figyelt kérdés
Üdv. Pár hete történt h az alaplapomon eldurrant egy "kondi". Elvittem szervizbe megcsinálták.(valamivel nagyobb kondit raktak bele). azóta csinálja ezt hogy nem ad képet a monitor. más vga-al megy a gép (persze gyengébb kártyával). a vga ami eredetileg volt benne az más gépbe helyezve csodálatosan működik.Gondoltam arra h a táp nem elég erős, vagy esetleg a gondi nem nem klappol össze a vga-val.Tanácstalan vagyok segítsetek!!

2012. dec. 1. 12:54
 1/2 Mr. V. ***** válasza:

A kondi ha értékre stimmel, akkor nem az a gond... de számolni kell vele, hogy csak úgy magától nem szokott eldurranni... sokáig sisteregve kipúposodni szokott, ekkor az összes kicsit púpos cseréjével orvosolható a dolog. Én ilyenkor nagyobb hőértékűt szoktam beletenni. Feszültségre közel azonosat. (7-8V helyett a 12V is jó.)

A táp ha gyenge lenne, az hallatszana. Ha túl van terhelve, akkor enyhén sípoló hangot hallat.

2012. dec. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem szó szerint eldurrant, hanem ahogy elmondtad. Kicseréltem nagyobbra és megy csak azóta nem tudom használni a másik vga-m. mondjuk 200W-os táp van a gépbe ezért gondoltam h kevés... szerinted?
2013. jan. 5. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!