Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop beszámítás, mit gondolt...

Laptop beszámítás, mit gondoltok mennyi lenne?

Figyelt kérdés

Szeretném beszámítani egy dell vostro 1015 laptopomat amit 2 éve vettem 158 ezer forintért. Vettem hozzá most vadiúj töltőt és akkumulátort (mert a régiek szétmentek), illetve a laptop kisebb karcok ellenére hibátlan állapotban van.


Megvan a doboza, minden tartozéka, és még a garanciapapír is.


A ramot bővítettem 2 gigáról 4-re.


Mostani specifikációja:

Processzor: Intel Mobile Core 2 Duo T6570 @ 2.10GHz

Penryn 45nm technológia


RAM: 4,00 GB Dupla-csatorna DDR2 @ 399MHz


Video: Általános PnP képernyő (1366x768@60Hz)

Mobile Intel 4 Series Express Chipset Family


HDD: 320GB Western Digital WDC WD3200BEVT-75ZCT2 ATA Device (SATA)


És egy dell inspiron 7520-at néztem ki 280.e forintért.


A felsorolt információk körül körülbelül mennyire számíthatok beszámításnál? mennyiért számítanák be? Attól félek, hogy ilyen 30-at kapnék érte maximum (úgy, hogy 20-at költöttem most a vadiúj töltőre és az aksira) Akkor már jobban megérné, ha valakinek eltudnám adni 70 ezer forintért és akkor 50.e-t legalább visszakapok a közel 160-ból...


Szóval, szerintetek mennyi az annyi és mi érné meg jobban? beszámíttatni vagy eladni valakinek?


2012. dec. 1. 02:49
 1/4 anonim ***** válasza:
VGA típusa nélkül nem igazán tudnám pontosan megbecsülni, de mivel rákerestem és egy integrált GMA, ami elég gyengusz, én olyan 70 vagy ha szerencséd van 80 ezerre tippelek.
2012. dec. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg ha a hirdetéshez odaírnád, hogy új akksi meg töltő van benne, ami 20 ezer volt, lehet jobban megtetszene az embereknek.
2012. dec. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. Köszi, hogy utánajártál nekem! Én is kb ennyit becsültem érte :)

2. Nagyon jó ötletet adtál!


Köszönöm mindkettőtöknek a választ!

2012. dec. 1. 13:52
 4/4 A kérdező kommentje:
most látom, 1 ember, vagyis akkor köszi a választ neked :)
2012. dec. 1. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!