Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pirelli Discus Wireless VoIP...

Pirelli Discus Wireless VoIP AG v1-t Anex B routert lehet kábeles modemen keresztül használni? Ha igen, amit remélek, hogyan?

Figyelt kérdés

2012. nov. 30. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem a kérdést. Van egy modemed és egy routered (Szvsz a Pirelli is modem). Mit akarsz velük csinálni?
2012. nov. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt a routert még anno az ADSL előfizetésemhez kaptam, most használnom kellene, de már nem ADSL, hanem kábelnetem van. A kábelmodem mögé akarnám rakni, wifi, ilyesmi miatt. Nem sikerült így működésre bírnom.
2012. dec. 1. 00:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Értem. Sajnos ezt így nem fogod tudni megoldani. Modem mögé nem rakhatsz még egy modemet hiába van router funkciója annak a modemnek mivel annak a modem-routernek nem WAN bemenete hanem DSL bemenete van amibe LAN kábel nem fog belemenni és a 4 LAN kimenetbe meg hiába dugod mert ugye a nevében is benne van hogy kimenet. Be kell szerezni egy Wi-Fi routert ( [link] ).
2012. dec. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!