Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez jó összeállítás?

Ez jó összeállítás?

Figyelt kérdés

[link]


Később majd veszek bele még ramot, játékhoz úgytudom elég a 4GB is.



2012. nov. 30. 21:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
8120 alá nem raknák olyan chipeset lapot.
2012. nov. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

De az alaplap meghatározza az egyész gépedet, pl, milyen procifoglalat van rajta. Lehet, hogy más lábkiosztással találsz jobb adottságú procit olcsóbban, de ahhoz más alaplap kell és ak esetleg drágább. Ha van rá pénzed, akkor nem probléma ez, van gamer videókártya, ami 16 gigás és 1 millió forintba kerül, de ha egy előre megszabott keretből akarod kihozni a legjobbat, akkor nagyon jól körül kell nézni. Például kinéztem egy jó gépet, kompletten összerakva és olcsóbban meg tudtam szerezni úgy, hogy én kerestem ki a részeket külön-külön, persze más cuccok voltak, de az adatok hasonlóak (egyes alkatrészeknél jobbak) ugyanazért az árért.


Jó gép az, amit összeraktál, vagy fogsz, de ha komolyan gondolod a teljesítmény/ár arányt, akkor nézz szét mindenhol, rengeteg olyan üzlet van, ahol még a plusz postaköltséggel is jobban megéri vásárolni.

2012. nov. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!