Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gép egyszer csak megfagy...

Gép egyszer csak megfagy (ubuntu/xp), hang megakad végül leáll, egér, billentyűzet nem kap áramot. Mi a hiba?

Figyelt kérdés
Hiába dugom újra be az egeret meg a bill-t mert a rendszer ugyanúgy fagyott marad és restartolni kell.
2012. nov. 30. 16:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tápegység??? (pontosan, tehát márka-széria)
2012. nov. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Logic, 520W

Konkrét szériát nem tudok mondani mert ha rá is van írva, a gari matrica letakarja.


A hihetetlenül "okos" emberek akik mindjárt megtámadnak a "vegyél fsp-t vegyél chieftechet, összes többi sz@r, úgyis megsütik a géped" stb stb stb megkímélhetnek, jó okom van rá hogy nem azt vettem. Ez garis és ez van.

2012. nov. 30. 16:49
 3/11 anonim ***** válasza:
Oké, én nem foglak letámadni, de ha valami nem kap áramot, az csak is a tápegység hibája. Biztos nagyon hasznos lesz a tápegység garancia, hogy ha majd az egész gép elromlik miatta.
2012. nov. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És még véletlenül se lehet az alaplap vagy a memória mi? Mert pl Ubuntunak jóval több idő kell hogy meghaljon.
2012. nov. 30. 17:08
 5/11 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe:

[link]

Tápellátási zavarok, 2.pont

2012. nov. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

"Bizonytalan működés , a gép többször újraindul"


Egy szóval nem mondtam hogy újraindul.

2012. nov. 30. 17:23
 7/11 anonim ***** válasza:

"megakad végül leáll"

Ha lenne annyi ereje, hogy újrainduljon...de nincs:)

2012. nov. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De nem áll le... Megfagy és ennyi. Ez akár a chipset hibája is lehet vagy tulajdonképpen bármi másé is...
2012. nov. 30. 17:47
 9/11 A kérdező kommentje:
Ha figyelmesen elolvasod akkor látod a vesszőket pont azért hogy az egyszerű ember is tudja értelmezni. A HANG áll le hogy ha pl épp zenét hallgattam.
2012. nov. 30. 17:48
 10/11 A kérdező kommentje:

Na mr profi. SPOILER VESZÉLY az egyik RAM modul volt a hiba. Memtest úgy 300000 hibát talált rajta ami elég kemény. Kiszedtem azóta gond nélkül megy a gép.

Üdv, valaki aki tudja a számítástechnika alapelvét: "Ha valami rossz akkor azt bármi okozhatja."

2012. nov. 30. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!