Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezen a konfigon a Far Cry 3...

Ezen a konfigon a Far Cry 3 csak 20-25 FPS-el megy, minden Ultrán van. Mi lehet a baj? Nem hiszem, hogy a gép lenne kevés.

Figyelt kérdés

Táp:FSP Hexa 500W

Alaplap:Asrock 970 Extreme 4

CPU:AMD FX8120

VGA:Sapphire HD7870

RAM:8GB DDR3 1600Mhz Kingston


Nagyon megköszönném,hogyha tudnátok segíteni :)



2012. nov. 30. 13:30
1 2
 1/11 Komplikato ***** válasza:
34%

"Nem hiszem, hogy a gép lenne kevés."


Ne vegyél rá mérget. Dunia motor dobog benne és szénné van tuningolva. A motor eleve GeForce "párti" és tudtommal már a Metro játékok sem sok gépen futottak jól.

2012. nov. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem,de azért kicsit kiakasztó,hogy ennyi pénzért nem fut normálisan egy játék.Na de mindegy köszönöm.
2012. nov. 30. 13:40
 3/11 anonim ***** válasza:
30%

"nem fut normálisan egy játék."

Csak azt érteném meg,hogy miért van ha valami nem megy ultrán akkor az már nem is megy jól?

2012. nov. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
Nem az első, orosz verziót töltötted le? Persze biztos sértő feltételezés, hogy tört játékkal játszol, de annál a verziónál panaszkodnak az emberek rosszabb teljesítményre.
2012. nov. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
Ennyi pénzért nem fut normálisan?Lehet hogy csak én látom így de nagyok az elvárásaid.Nem megy ultran?Hát és akkor mivan?Gondolom az MSSA maxon+mellé FXAA is van..Gondolj bele valaki csak álmodozik egy ilyen gépről,sőt valaki egy 2 magos géppel játszik úgy ahogy mégse sír hogy nem megy ultran ez a nem kis gépet igénylő game.Kapcsold ki az MSSa-t talán segít a helyzeten.
2012. nov. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

"Persze biztos sértő feltételezés, hogy tört játékkal játszol"


Nyugi,azért annyira hűlye nem vagyok,hogy megvegyek egy játékot,hogyha egyszer le lehet tölteni :)


Amúgy nem,a "RELOADED" verziót töltöttem le Bithorloról :)

2012. nov. 30. 15:15
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

#1-es kommentelő:

"A motor eleve GeForce "párti" és tudtommal már a Metro játékok sem sok gépen futottak jól."

Far cry 3 hivatalos oldalának alján ne zavarjon a "Gaming evolved AMD" logó, illetve az se, hogy a HD7950-7970 vga-khoz ingyen adják a játékot.

2012. nov. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

"Far cry 3 hivatalos oldalának alján ne zavarjon a "Gaming evolved AMD" logó"

Attól mert Gaming Evoledes cím nem feltétlenül kell az AMD kártyákat előnyben részesítenie, lásd BF3.

Az FC3-at annyira nem ismerem, szóval nem tudom ezzel mi a helyzet.

2012. nov. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát elég fura lenne, ha geforce párti lenne AMD logóval. BF3 meg tudtommal pont nvidia párti és jobban is megy rajtuk. Nem értem ezt a példát.
2012. nov. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

". BF3 meg tudtommal pont nvidia párti és jobban is megy rajtuk. "

A BF3 Gaming Evoled cím.

[link]

Persze ennek meg van a külön is sztorija, hogy a tervezett motor meg lett nyirbálva bizonyos okok miatt, de ez már nem ide tartozik.


Amúgy ellenpéldának ott van a Batman AC, volt valami driveresen kín AMD-nél, azt javítva aztán azokon futott jobban.

2012. nov. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!